Plebiscyt Hotel Roku 2014 wystartował

hotelrokuWystartowała trzecia edycja najbardziej prestiżowego plebiscytu hotelowego w Polsce – Hotel Roku 2014.

Hotel Roku to plebiscyt, w którym klienci hoteli, zarówno prywatni jak i biznesowi, głosując poprzez specjalny formularz na stronie www.hotelroku.com  mogą ocenić i wyróżnić ich zdaniem najlepsze hotele w Polsce. Warunkiem nominacji w plebiscycie Hotel Roku jest obecność obiektu w bazie HRS oraz oceny otrzymane od dotychczasowych gości umieszczone w serwisie HRS.pl

W ramach plebiscytu, do zwycięskiego tytułu nominowanych zostało w sumie 90 hoteli w dziewięciu kategoriach: Premiera (hotele otwarte po 1 stycznia 2013 r. lub hotele otwarte ponownie po gruntownej renowacji), Biznes, Najlepszy Serwis, Ekonomiczny (1 i 2 gwiazdki), Luksusowy (5 gwiazdek), Design, Spa, Wypoczynkowy, Pałace i Zamki oraz główna kategoria –  Hotel Roku 2014 (najwięcej głosów ze wszystkich kategorii). Dla wybranych kategorii przypisany będzie także typ obiektu: hotel sieciowy i niezależny.

Nowością tegorocznego konkursu są kategorie: Wybór Travel Managerów, w których decyzje o przyznaniu nagród podejmować będzie specjalne jury, złożone z pracowników największych polskich i międzynarodowych firm, odpowiedzialnych za organizację podróży służbowych. Profesjonalne jury wybierze laureatów w trzech kategoriach: MICE, Najlepszy Serwis i Biznes.

Ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się w marcu 2014 roku. Zgodnie z założeniem organizatorów, utytułowanie najlepszych hoteli roku w marcu pozwoli zwycięzcom plebiscytu posługiwać się tytułem Hotel Roku 2014 przez cały rok kalendarzowy. Laureaci poprzednich edycji bardzo cenią sobie prestiżowe wyróżnienia i potwierdzają ich odbicie we wzroście popularności.

Organizatorem plebiscytu jest firma HRS, która od prawie 40 lat świadczy usługi związane z rezerwacją hoteli na całym świecie. Partnerami projektu są magazyn Forbes oraz tygodnik Newsweek. Prezentacja nominowanych hoteli znajduje się na stronie www.hotelroku.com .

– Trzecia edycja plebiscytu Hotel Roku, w której nominowanych jest aż 90 hoteli, świadczy o tym, jak duża była potrzeba w polskim hotelarstwie tego rodzaju nagród. Jest dla nas wielką satysfakcją i dumą to, że tytuł Hotel Roku to dla hoteli prestiżowe i ważne wyróżnienie, a dla gości hotelowych cenna wskazówka przy wyborze miejsc noclegowych w trakcie podróży służbowych i wyjazdów prywatnych – mówi Łukasz Dąbrowski, Dyrektor Generalny HRS Polska.

źródło: HRS

Dobre wyniki Travel Channel

Następny »

ibis kitchen – nowy koncept restauracji w hotelach ibis

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *