Pierwszy w Azji hotel dla miłośników gier komputerowych

W Tajwanie powstał pierwszy w Azji hotel dla miłośników gier komputerowych. W tym miejscu każdy zapalony gracz na pewno znajdzie coś dla siebie.

Pokoje wyposażone są w dwa komputery, z 32-calowymi monitorami i krzesłami do gry, uznanej marki DXRacer. Komputery zostały zaopatrzone w najnowszej generacji procesory i5-7400 oraz 16 GB pamięci RAM. Tylko po to, żeby e-sportowcy mogli w pełni korzystać ze swojej ulubionej rozrywki.

Gry w pokoju to nie jedyna forma spędzenia czasu w tym hotelu. W holu znajduje się gigantyczna przestrzeń przeznaczona do rozgrywania meczów i turniejów. Jak na prawadziwy obiekt dla graczy przystało nawet w windzie zadbano o odpowiednią muzykę, czyli Imperial March z sagi Star Wars.

Kiedy już miłośnicy gier postanowią się od nich chwilę odpocząć, mogą zrelaksować się przed 55-calowym telewizorem 4K Ultra HD, korzystając z bezpłatnego minibaru i bezprzewodowego dostęp do ultraszybkiego Internetu.

Co ciekawe, według danych Booking.com ten znajdujący się nieopodal lotniska Taoyuan, hotel jest szczególnie popularny wśród par.

oprac. MsK / na podst. travelandleisure.com

Co można znaleźć na hotelowej suszarce?

Następny »

AccorHotels kupuje Gekko

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *