Pierwszy Motel One w Polsce wybudowany przez STRABAG

STRABAG Real Estate przekazał operatorowi hotelu Motel One ukończony budynek w centrum Warszawy – czytamy w komunikacie spółki.

W ciągu dwóch lat przy ulicy Tamka,  naprzeciwko Muzeum Chopina, wybudowano obiekt obejmujący 333 nowoczesne pokoje. Hotel posiada również, godne epoki Fryderyka Chopina, przestronne wnętrza recepcji i lobby, strefę lounge wraz z barem, a także sale konferencyjne. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 10 580 m2.

– Jako STRABAG Real Estate jesteśmy dumni, że do wcześniej zrealizowanych projektów Grupy w Polsce – takich jak LIM Center – dołączamy kolejny, nowoczesny projekt hotelarski. Doceniamy profesjonalną i kompetentną współpracę projektową z Motel One i mamy nadzieję, że pierwszy hotel tej sieci w Warszawie stanie się jej prestiżową wizytówką – mówi Michael Markart, dyrektor STRABAG Real Estate International.

Według Dietera Müllera, prezesa i założyciela Motel One Group „Warszawa jest jedną z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się metropolii, która łączy historię z nowoczesnością. Dlatego stanowi idealną lokalizację umożliwiającą nam wejście na polski rynek”.

Nowy Motel One ze swoją elegancką architekturą idealnie komponuje się z okolicą Muzeum Chopina oraz Uniwersytetu Muzycznego. Hotel znajduje się blisko Powiśla – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy nad brzegiem Wisły i zaledwie 5 minut spacerem od ul. Nowy Świat. Lokalizacja hotelu jest równie dogodna dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów odwiedzających Warszawę.

źródło: informacja prasowa Strabag

Zmiany strukturalne w hotelu Arłamów

Następny »

Kolejne hotele Radisson powstaną w polskich kurortach

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *