Pierwszy hotel NYX w Polsce już w 2020 roku

W 2020 roku otwarty zostanie pierwszy hotel NYX w Polsce. Obiekt powstanie w jednym z budynków Varso wznoszonych przez HB Reavis przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła II i ulicy Chmielnej w Warszawie. Zajmie w nim prawie 20 tys. mkw. powierzchni na piętnastu piętrach – czytamy w komunikacie spółki HB Reavis .

Dzięki hotelowi, Varso stanie się doskonałą bazą wypadową dla. Spacer do stacji metra Rondo ONZ, skąd można łatwo dotrzeć na Stare Miasto, Stadion Narodowy czy do Centrum Nauki Kopernik, zajmie kilka minut. Dzięki połączeniu Varso z Dworcem Centralnym, transport pociągiem na Lotnisko Chopina potrwa zaledwie 20 minut, a na lotnisko w Modlinie około 45 minut.

Nazwa marki NYX nawiązuje do imienia greckiej bogini nocy. Jak przystało na hotel nowej generacji, adresowany zwłaszcza do młodszych pokoleń podróżników, to koncept zachęcający do interakcji, stawiający na indywidualność, kreatywność i kulturę. Hotele NYX to miejsca otwarte, sprzyjające przenikaniu się nawet najbardziej nietypowych stylów życia, sztuki i designu. Placówki tej sieci działają już m.in. w Mediolanie, Madrycie, Pradze, Monachium, Tel Awiwie i Jerozolimie, a wkrótce planowane są otwarcia w kolejnych atrakcyjnych lokalizacjach.

W procesie poszukiwania operatora hotelowego przez HB Reavis uczestniczyli eksperci Cushman & Wakefield. W negocjacjach umowy najmu z siecią Leonardo Hotels, HB Reavis doradzała firma Hotel Professionals, która wspierała też inwestora na początkowym etapie planowania hotelu w Varso.

Prawie 7,5 mln Polaków spędzi wakacje za granicą

Następny »

Elżbieta Lendo w zarządzie Harmony Hotels

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *