Pierwsze urodziny DoubleTree by Hilton Warsaw

W piątek, 22 maja, mija dokładnie rok od otwarcia DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, który należy do czołówki obiektów konferencyjnych w Polsce. Hotel oferuje 360 pokoi i aż 5 tys. kw. powierzchni eventowej.W 2014 roku warszawski DoubleTree by Hilton był gospodarzem kilkuset spotkań, konferencji i wydarzeń medialnych.

Będący własnością spółki Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., hotel DoubleTree by Hilton Warsaw obchodzi pierwsze urodziny. Przez 12 miesięcy aktywnej obecności na rynku, hotel był gospodarzem setek imprez – począwszy od prestiżowych konferencji i targów, poprzez wydarzenia korporacyjne i zaawansowane produkcje telewizyjne, na prywatnych uroczystościach kończąc. To tutaj miał miejsce finał formatu Project Runway 2014, Gala Mistrzów Sportu czy Telekamery, a także np. wręczenie nagród Prix Galien Polska. W hotelu swoje projekty eventowe realizowały dziesiątki międzynarodowych firm i koncernów. DoubleTree by Hilton Warsaw to także baza sportowców – Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej czy zawodników Legii Warszawa.

DoubleTree by Hilton Warsaw oferuje 5 000 m2 powierzchni eventowej, w tym monumentalną salę balową, która może pomieścić do 2000 osób w ustawieniu teatralnym, a także gwarantuje możliwość podziału na 6 niezależnych sektorów. W hotelu znajduje się także 20 mniejszych sal konferencyjnych z dostępem do światła dziennego, wyposażonych w sprzęt audio i rzutnik multimedialny.

Poza przestrzenią eventową, hotel zapewnia także szereg usług dedykowanych gościom indywidualnym i społeczności lokalnej, m.in. niedzielne Brunche w Restauracji Garden połączone z animacjami dla najmłodszych oraz ofertę The SPA, Wellness i Fitness. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Warsaw położony jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy przy ul. Skalnicowej 21, zaledwie 20 minut do ścisłego centrum miasta.

źródło: informacja prasowa

Tydzień Turystyki Polskiej na EXPO w Mediolanie

Następny »

Flagowy paryski ibis znów otwarty dla gości

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *