Paweł Lewtak w zarządzie Hoteli Warszawskich Syrena

Udziałowcy spółki Hotele Warszawskie Syrena przyjęli rezygnację Petera Bierwirtha z funkcji członka zarządu i powołali na jego miejsce Pawła Lewtaka, obecnego dyrektora generalnego Hotelu Polonia Palace.

Nominacja ta odzwierciedla uznanie dla efektów pracy Pawła Lewtaka na dotychczasowym stanowisku oraz zaufanie dla jego osoby. Ze spółką Hotele Warszawskie Syrena związany jest od 2006 roku, kiedy to rozpoczął pracę na stanowisku Rooms Division Manager. Następnie w wyniku awansu – w 2007 roku – objął funkcję Executive Assistant Managera. Stanowisko to zajmował do 2010 roku, zarządzając kolejno działami: Rooms Division oraz – od 2008 roku – Food & Beverage i Rooms Division. W latach 2010 – 2013 pełnił obowiązki Resident Managera. Od 2014 roku Paweł Lewtak pełni funkcję Dyrektora Generalnego Hotelu Polonia Palace – sztandarowego obiektu spółki.

W latach 2001-2004 budował swoją karierę w sieci Starwood Hotels & Resorts, zajmował również stanowisko Dyrektora w Hotelu Qubus w Krakowie. Biegła znajomość języków oraz edukacja w międzynarodowych instytucjach, takich jak Cornell University w USA, gdzie brał udział w programie General Manager’s Program, oraz studia MBA Uniwersytetu w Montrealu w Kanadzie (ESG – UQAM) i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie doprowadziła go do nominacji na to prestiżowe stanowisko.

Grupa Louvre Hotels stawia na dalszy rozwój

Następny »

Polskie regiony promowane na EXPO w Mediolanie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *