Patrick Carabin dyrektorem hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Patrick CarabinPatrick Carabin pełniący przez ostatnie 6 lat obowiązki dyrektora hotelu Sofitel Grand Sopot od 1 lipca br. będzie nowym dyrektorem hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Carabin posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu różnymi aspektami rozwoju przedsiębiorstw i organizacji.

Patrick Carabin jest absolwentem Ecole Hoteliere de la ville de Liege w Belgii. Swoje pierwsze doświadczenia w branży hotelarskiej zdobywał od 1975 roku. W 2000 roku został kierownikiem działu Food & Beverage w hotelu Century Park Sheraton w Manila na Filipinach. Od 2002 roku pełnił obowiązki zastępcy Managera ds. Food & Beverage w Jakarta Hilton International w Indonezji. W latach 2004-2005 objął stanowisko Dyrektora wykonawczego w Le Méridien Amman & Royal Convention Center w Jordanii. Przez następne 24 miesiące sprawował funkcję Resident Managera w Hanoi Daewoo Hotel w Wietnamie.
W 2007 roku dołączył do Grupy Hotelowej Orbis i rozpoczął pracę jako Dyrektor hotelu Sofitel Grand Sopot.

Nowy dyrektor hotelu Sofitel Warsaw Victoria dzięki swojej międzynarodowej karierze jest cenionym w branży hotelarskiej profesjonalistą. Carabin to także specjalista w zakresie F&B oraz szkoleń i rozwoju kadry pracowników.  Z sukcesami, prowadził wiele hoteli za co został dwukrotnie odznaczony. W 1990 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Maroka – Department Head of the Year ITT Sheraton, natomiast w styczniu 2013 odebrał Order Leopolda II, za zasługi w branży hotelarskiej.

źródło: informacja prasowa

Letnia promocja w hotelach ibis

Następny »

Jubileusz hotelu Bryza w Juracie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *