Park Hotel Diament Katowice już po modernizacji

Specjalna „Strefa Biznes” dedykowana klientom biznesowym, nowoczesne wyposażenie i kolorystyka – to tylko część zmian, które zostały wprowadzone w ramach prac modernizacyjnych w  Park Hotelu Diament Katowice.

Po metamorfozie pokoje w obiekcie zostały wyposażone w nowe meble, wykładziny, tekstylia dekoracyjne oraz telewizory z technologią Smart TV. Odpoczynek w czasie podroży zapewnią gościom m.in. nowe, wygodne materace, natomiast nowoczesne, ulepszone biurka, w razie konieczności, stworzą miejsce przyjazne do pracy.

Dodatkowo, na potrzeby najbardziej wymagających klientów biznesowych, jedno piętro w hotelu zostało wydzielone jako obszar podwyższonego standardu. Oprócz typowych udogodnień i wyposażenia, goście „Strefy Biznes” będą mieli stały dostęp do prasy, ekspresu do kawy, wody źródlanej czy kostkarki do lodu. W pokojach czekać będzie łóżko typu queen size bed, szlafrok i kapcie, sejf, minibar oraz zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Co szczególnie ważne i jednocześnie wyróżniające Park Hotel Diament Katowice spośród innych to fakt, że z pokojów zlokalizowanych w tej przestrzeni będzie możliwe późne wykwaterowanie.

Metamorfozie uległo także lobby recepcyjne, które dzięki nowemu wyposażeniu i wystrojowi stanowi teraz wizytówkę obiektu. Dużo zieleni i kwiatów, nowe wygodne kanapy oraz stoliki, a także przestronny układ przestrzeni to elementy, dzięki którym w hotelowym foyer goście mogą z powodzeniem odbywać spotkania biznesowe.

Witold Szczechura nowym szefem kuchni hotelu Marriott

Następny »

Warszawski hotel Le Regina wyróżniony przez Michelin

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *