Paged dla pięciogwiazdkowych hoteli

W tym roku Paged zrealizował dwie ważne inwestycje hotelowe. Dla Hotelu Grand Lubicz w Ustce i Rezydencji Nosalowy Dwór w Zakopanem stworzono oryginalne wyposażenie i wykorzystano modele z linii Paged Collection.

Aby przyciągnąć najlepszych klientów polskie hotele coraz częściej stawiają na design. Szczególnie w sektorze projektów luksusowych, komfortowe i niebanalne wnętrze stanowi o przewadze konkurencyjnej.

Jednym z hoteli, który zaprosił Paged do współpracy nad stworzeniem wnętrz była Rezydencja Nosalowy Dwór. Zadaniem firmy było dostarczenie specjalnie zaprojektowanych na potrzeby tej inwestycji mebli oraz gotowych modeli z własnych kolekcji. Polski producent pracował nad umeblowaniem 2500 mkw. zarówno części wspólnych, jak i pokoi i apartamentów.  Dominują tutaj łagodne barwy, rozjaśnione szarości i naturalne materiały wykończeniowe. Do części klubowych i barów zaprojektowana została kolekcja K2 wyposażona w obrotową, metalową podstawę. A w jednej z restauracji znalazł swoje miejsce nowy wzór K3.

Wyposażenie Pagedu znalazło się również w Grand Hotel Lubicz. Do pięciogwiazdkowego ośrodka wypoczynkowo-uzdrowiskowego w Ustce projektanci wybrali zarówno modele nowoczesne, jak i te w bardziej klasycznej stylistyce. Pomimo zestawieniu różnorodnych form udało się uzyskać harmonijną i spójną całość dla części wspólnych i prywatnych. Specjalnie na zamówienie w fabrykach Pagedu powstały zabudowy barków w przedpokojach, wezgłowia łóżek i sprzęty pomocnicze. W obszernej restauracji na parterze wykorzystano krzesła należące do marki Paged Collection.

Aby przełamać kolorystycznie monochromatyczną przestrzeń zdecydowano się na ich niebieską tapicerkę. Oprócz wyposażenia 312 pokoi i 7 apartamentów Paged przygotował również elementy zabudowy wind i okładzin ściennych, które nawiązują barwą i materiałem do stylistyki pokoi.

źródło: Paged

Trivago sprawdził ceny hoteli w sierpniu

Następny »

Port-Hotel zmienia nazwę

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *