Orbis wśród laureatów Accor Professions Challenge 2014

Najlepszy kucharz, najlepsza kelnerka i najlepszy recepcjonista – znamy finalistów konkursu „Accor Professions Challenge 2014”.

Łukasz Wieczorek z Novotelu Warszawa Centrum zwyciężył w kategorii „Kuchnia” wiek 18-22, Agata Stasiewicz z Novotelu Łódź Centrum wygrała w kategorii „Obsługa w restauracji” wiek 18-22, a Eszter Takacs z hotelu MGallery Nemzeti w Budapeszcie zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Recepcja” wiek 23-25.  Zwycięzcy pokonali 70 finalistów z 25 krajów.

Dla Grupy Hotelowej Orbis i jej strategicznego partnera Grupy Accor, rozwój hotelowych kadr to priorytet. To właśnie oni mają bezpośredni kontakt z klientem. Szanse na wzrost i sukces firmy są ściśle powiązane z potencjałem rozwojowym pracowników. Dlatego lider rynku hotelarskiego, wychodząc naprzeciw potrzebom ambitnych pracowników poszukujących coraz nowszych wyzwań zawodowych, stworzył możliwość rozwoju wiedzy i doskonalenia kompetencji.

Accor Professions Challenge to konkurs organizowany co roku przez zespół zarządzania kadrami Grupy Accor. Zachęca on wszystkich młodych pracowników hoteli należących do Grupy Hotelowej Orbis i Accor do rozwijania nie tylko kompetencji ściśle związanych ze stanowiskiem pracy, ale również realizowania swoich zainteresowań i ambicji rozwojowych.

Konkurs organizowany jest dla dwóch grup wiekowych 18-22 i 23-25, w czterech kategoriach: obsługa w recepcji, w restauracji, w barze oraz gotowanie i organizacja swojej pracy w kuchni hotelowej. W konkursie mogą wziąć udział zarówno stali pracownicy, jak i osoby, które odbywają w danym hotelu praktyki dłużej niż 1 rok. Uczestnicy konkursu przechodzą eliminacje regionalne oraz krajowe, by w końcu znaleźć się w ścisłym finale. Uczestników każdej kategorii ocenia międzynarodowe jury, złożone z właścicieli i menedżerów hoteli.

źródło: Orbis

Kolejna edycja EuroGastro już w marcu

Następny »

W Chorwacji powstanie 7-gwiazdkowy hotel?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *