Oferty Booking.com na Amadeus Travel Platform

Amadeus podpisał umowę dystrybucji miejsc noclegowych z Booking.com. Oznacza to, że od teraz oferty z  Booking.com zostaną zintegrowane z platformą Amadeus Travel Platform.

Każdego dnia przez platformę Booking.com rezerwowanych jest ponad 1,5 miliona pokoi w 228 krajach i regionach na świecie. Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Amadeus a Booking.com, sprzedawcy usług turystycznych za pośrednictwem Amadeus Travel Platform zyskają dostęp do bogatej bazy noclegowej firmy obejmującej hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, domy, apartamenty i wiele innych unikalnych miejsc.

W wyniku partnerstwa agenci turystyczni bezpośrednio odniosą korzyści z 30% wzrostu opcji zakwaterowania udostępnionych przez Amadeus. Dostęp do nowych treści zyskają w nadchodzących miesiącach za pośrednictwem wielu punktów sprzedaży, w tym Amadeus Selling Platform Connect, a dla rezerwacji korporacyjnych przez Amadeus cytric Travel & Expense – czytamy w komunikacie spółki.

Oferty noclegowe Booking.com będą wyświetlane wraz z innymi ofertami turystycznymi, aby ułatwić agentom rezerwację całej podróży. Poszerzenie oferty umożliwi im sprostanie oczekiwaniom podróżujących, aby mieć bogaty wybór, dostęp do wielu różnych opcji cenowych oraz wygodę posiadania jednej rezerwacji podróży, obejmującej wyjazd od początku do końca.

źródło: Amadeus

 

Tomasz Schweda szefem Mercure Kraków Stare Miasto

Następny »

Jak Polacy wybierają nocleg? Raport Triverna.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *