Oferta motelu a zadowolenie klienta

Motel to miejsce, w którym podróżny zatrzymuje się głównie po to, aby odpocząć. Usytuowany jest on zwykle na obrzeżach miasta oraz wzdłuż dalekich tras. Motel jest dobrą alternatywą dla zazwyczaj droższego hotelu.

Klienci motelu to w przeważnie osoby, które spędzają w nim jedną noc, aby odpocząć i nabrać sił przed dalszą podróżą. Dlatego najważniejszą rolą pracowników motelu jest takie umeblowanie pokoi, aby zapewnić gościom swobodny i optymalny wypoczynek oraz możliwość zadbania o higienę. Klimatyczna i przytulna przestrzeń daje powód do ponownego odwiedzenia – zwłaszcza przez podróżnych poruszających się często określoną trasą.

Miejsce do spania

Najważniejszą funkcją motelu jest zapewnienie spokojnego i wygodnego wypoczynku przed dalszą podróżą. Bardzo wiele w tej materii zależy zarówno od wystroju pomieszczenia, jak i od samego miejsca do spania. Dobrze dobrany materac, miła w dotyku pościel i miękka poduszka to tylko dodatki pozwalające poczuć się chociaż trochę jak w domu. Głównym elementem spokojnego, regenerującego snu jest łóżko. Materiały użyte do jego wyprodukowania powinny być wysokiej jakości, a wszystkie jego elementy wykonane z należytą starannością.

Dobrym rozwiązaniem dla pokoi trzy- lub czteroosobowych jest wstawienie do nich metalowych łóżek piętrowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce w niewielkich zazwyczaj pomieszczeniach. Tego typu łóżka są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również wygodne i pozwalające na spokojny odpoczynek. W przeciwieństwie do łóżek drewnianych są one bardzo wytrzymałe i mogą służyć gościom przez bardzo długi czas, nie ulegając zniszczeniu. Sprawdzają się szczególnie w hostelach. Więcej informacji na temat tego typu łóżek można znaleźć na stronie www.met-pol.pl.

Wyposażenie pokoju

Meble do motelu często są specjalnie projektowane na jego potrzeby – aby sprostać wymogom stawianym hotelarzom. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania oraz wyjątkową odpornością na uszkodzenia.

Motele posiadają na wyposażeniu metalowe szafki zabezpieczone i zamykane na kluczyk, w których goście mogą bez obaw zdeponować wartościowe przedmioty, aby uniknąć w ten sposób niepokoju związanego z możliwością kradzieży. Szafki tego typu przydają się również do przechowywania danych osobowych gości przebywających w danej chwili w motelu.

W trosce o komfort osób starszych lub niepełnosprawnych w pomieszczeniach sanitarnych bardzo często znajdują się ławeczki z solidną metalową konstrukcją.

fot. pixabay.com

Kolejne hotelowe marki wdrażają system iLumio

Następny »

Wykorzystanie systemów jednego klucza w hotelarstwie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *