Nowy obiekt w portfolio Port-Hotelu

Port-Hotel wzbogacił swoje portfolio o kolejny trzygwiazdkowy hotel. 30 czerwca spółka przejęła, należący do Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, hotel Jurata. Obiekt zlokalizowany jest na Półwyspie Helskim, w Juracie przy ulicy Świętopełka 11 i oferuje 45 pokoi.

Hotel Jurata jest czwartym obiektem zarządzanym przez spółkę Port-Hotel. To nowoczesny  hotel położony na Półwyspie Helskim. Oferuje 45 komfortowych, przestronnych i klimatyzowanych pokoi o podwyższonym standardzie, wśród których są 32 pokoje jedno i dwuosobowe, 10 pokoi trzyosobowych i 3 apartamenty. Elegancki wystrój wnętrz budynku, cisza, spokój, kameralna atmosfera i dobra kuchnia niewątpliwie służą dobremu wypoczynkowi. Goście mogą korzystać również z basenu, gabinetów SPA oraz jedynego na Półwyspie Helskim bowlingu.

Port-Hotel, oprócz zarządzania czterema obiektami, skutecznie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Spółka podpisała umowę franczyzy i będzie operatorem będącego w budowie, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina. Trwają również przygotowania do rozpoczęcia budowy hotelu przy porcie lotniczym w Katowicach-Pyrzowicach. Wszystkie aktualnie realizowane i planowane przedsięwzięcia doskonale wpisują się w plan rozwoju spółki, który Port-Hotel konsekwentnie wdraża.

źródło: Port-Hotel

Na Wyspie Spichrzów powstanie kompleks Nowa Motława

Następny »

Joanna Kostecka nowym dyrektorem hotelu Campanile Łódź

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *