Nowy hotel w barwach Best Western ruszy we Wrocławiu

Wiosną 2017 roku planowane jest uruchomienie czterogwiazdkowego Best Western Premier Wrocław. Inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław, która rozpocznie prace przy budowie obiektu w marcu przyszłego roku.

Działka, na której stanie trzeci hotel sieci Best Western we Wrocławiu, położona jest w centrum miasta, przy zbiegu ulicy Gwarnej i Piłsudskiego. Infrastruktura otaczająca inwestycję została kilka lat temu poddana intensywnej rewitalizacji w związku z turniejem Euro 2012. W sąsiedztwie znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Główny. Na jego terenie zlokalizowany jest podziemny parking, z którego będą mogli korzystać goście hotelowi.

Do dyspozycji gości oddanych zostanie 65 pokoi o wysokim standardzie. Inwestor zadba o udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dla których zaplanowano dwupoziomowe apartamenty. Hotel będzie także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie zabraknie również rozwiązań skierowanych bezpośrednio do gości biznesowych.

Travelport zwiększa swój udział w spółce Locomote

Następny »

Sieć B&B otwiera hotel w Disneyland Paris

One Comment

  1. IZABELA
    19 Lut 2016

    Jestem bardzo zainteresowana praca na stanowisku Recepcji w nowo powstajacym Hotelu. Do kogo moglabym sie zwrocic? prosze o pomoc i dziekuje za odpowiedz.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *