Nowy hotel Hilton Garden Inn w Krakowie

hiltongardenSieć Hilton Garden Inn uruchamia nowy hotel w Krakowie. Tym samym Hilton Garden Inn Kraków Airport dołączy do przeszło 600 obiektów działających pod tą marką na całym świecie.

Zgodnie z umową franszyzy, właścicielem i zarządcą nowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport będzie spółka Kraków Airport Hotel. W dogodnie zlokalizowanym obiekcie znajduje się 155 pokoi i sale konferencyjne. 

Hotel zlokalizowany jest przy terminalu międzynarodowym krakowskiego lotniska, dzięki czemu doskonale nadaje się na nocleg przed porannym lotem i jest odpowiedzią na potrzeby gości biznesowych oraz sektora MICE. Hotel ma również wygodne połączenie z autostradą i centrum miasta, dzięki czemu goście mogą szybko dotrzeć do wielu obiektów handlowych, gastronomicznych i rozrywkowych. Odpowie on na potrzeby siedmiu milionów podróżnych, przyciąganych do Krakowa co roku przez wielkie pomniki historii oraz bogate życie kulturalne.

Hilton Garden Inn Kraków Airport oferuje gościom szereg udogodnień. Z myślą o ludziach biznesu przygotowano przyjemne części wspólne, dziewięć sal konferencyjnych, jedną salę posiedzeń oraz ponad 288 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-kongresowej. Na gości czeka również szereg zaawansowanych udogodnień, które dodatkowo zwiększają komfort gości podczas pobytu.

W  hotelu Hilton Garden Inn można bezpłatnie korzystać z łączności Wi-Fi. W obiekcie działa również całodobowe centrum biznesu i nowoczesny ośrodek fitness. Restauracja Garden Grille oferuje pełne, przygotowywane na zamówienie śniadania i obiady, koktajle oraz wieczorny room service.

źródło: informacja prasowa

Zimowa kampania Costa Coffee i coffeeheaven

Następny »

Chefs Only w Hotelu Mikołajki

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *