Nowy dyrektor generalny hotelu Platinum Mountain

Radosław Dworzyński, dotychczasowy dyrektor operacyjny Platinum Mountain Hotel & Spa, objął stanowisko dyrektora generalnego. Zastąpił on Annę Brzósko-Jaworską, która zarządzała hotelem do połowy września 2020 roku.

Radosław Dworzyński związany jest z branżą hotelarską od blisko 9 lat. Swoje doświadczenie w zarządzaniu hotelami zdobywał w Polsce, jak i zagranicą. Swoje pierwsze kroki w branży turystycznej, stawiał w gastronomii, pracując w hotelu DoubleTree by Hilton w Dublinie, w Irlandii, gdzie mieszkał przez wiele lat.

Ukończył tam studia biznesu i zarządzania na Uniwersytecie w Dublinie w 2012 roku. Po kilku latach przeniósł się do Polski, gdzie budował swoje doświadczenie pracy w hotelach Premium 4* i 5*, m.in. w hotelu Bristol Luxury Collection oraz w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie.

Od 2017 roku pełnił funkcję dyrektora F&B w 5* hotelu Grand Hotel Tiffi w Iławie, na Mazurach.

Z grupą Górskie Resorty Dworzyński jest związany od 2019 roku, gdy w listopadzie 2019 roku, otwierał Platinum Mountain Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie. Od września 2020 roku przejmuje zarządzanie hotelem jako dyrektor generalny.

źródło: informacja prasowa

Spotkanie branży MICE w Złotym Groniu

Następny »

Duncan O’Rourke CEO regionu Europy Północnej w grupie Accor

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *