Nowe sale konferencyjne w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw prezentuje zupełnie odmienioną część konferencyjno-bankietową. Generalny remont objął sale oraz salony apartamentów: Le Regina i Prezydenckiego.

Dzięki wyeksponowaniu okien sala Executive stała się jaśniejsza. Zyskała także elegancką, drewnianą zabudowę na przerwy kawowe i menu lunchowe, wyposażoną między innymi w praktyczne lodówki na napoje i garderobę. W zależności od potrzeb i charakteru spotkania goście mają do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt multimedialny. W sali Court projektanci zadbali o nowoczesne, uniwersalne rozwiązania dekoracyjne, nadając jej lekkości poprzez oryginalną fakturę ścian, oświetlenie punktowe i rezygnację z ciemnych elementów wystroju. Sala stała się większa i stanowi idealne tło zarówno dla spotkań biznesowych, jak i eleganckich imprez okolicznościowych.

Generalny remont sal to kontynuacja prac modernizacyjnych części konferencyjno-bankietowej w hotelu Le Regina. Dotychczas zaprezentowano odmieniony Apartament Prezydencki, często wybierany na kameralne spotkania biznesowe i kolacje. Kremowe meble zostały zastąpione pięknymi, intensywnie bordowymi fotelami i kanapami w stylu Chesterfield. Elementy wyposażenia, w tym lampy, dywany, skórzane, pikowane zagłówki łóżek, nadały wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, który szybko został doceniony przez organizatorów spotkań.

Hotel oferuje swoim gościom nie tylko odmienione wnętrza i liczne unowocześnienia, ale także bezpłatny dostęp do WiFi, dedykowanego opiekuna spotkań oraz niezmiennie wyśmienite menu szefa kuchni Pawła Oszczyka w duecie z Mistrzem Polski Sommelierów, Andrzejem Strzelczykiem. Aktualna oferta przerw kawowych i lunchowych „Prosto z sadu” bazuje na świeżo wyciskanych sokach jabłkowych z dodatkami czarnego bzu i owoców jagodowych, a także na polskich, sezonowych składnikach.

źródło: Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Bond i… Barbie? Zobacz TOP 8 apartamentów tematycznych!

Następny »

W Pekinie powstanie największe lotnisko na świecie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *