Nowe menu WARS w Express InterCity Premium

wars_menuOd 14 grudnia w pociągach Express InterCity Premium zadebiutuje nowe menu WARS. Propozycja karty dań została opracowana przez Piotra Zaborowskiego, szefa kuchni WARS. Nowe menu to połączenie tradycyjnej polskiej kuchni z najnowszymi trendami kulinarnymi.

Nowa oferta menu będzie dostępna w pociągach Express InterCity Premium już w grudniu, a od stycznia 2015 roku we wszystkich wagonach gastronomicznych PKP Intercity. Wśród kulinarnych propozycji pojawi się wiele sałatek, kanapek, przekąsek, jednak nie zabraknie także dobrej jajecznicy ze świeżych jaj czy klasycznego schabowego.

Nowa propozycja menu to kuchnia w stylu bistro. Propozycje śniadaniowe to m.in. kanapki, m.in.  z serem camembert czy schabem. Dania obiadowe to zarówno klasyczne zupy (żurek czy krem z pomidorów), jak i propozycje zestawów obiadowych (kotlet schabowy, filet z kurczaka z camembertem czy szeroki wybór pierogów na słono, jak i słodko). Są też sałaty z kurczakiem, wędzonym łososiem lub camembertem.

W proponowanym jadłospisie nie zabraknie także oferty dedykowanej dla wegetarian czy najmłodszych podróżnych.

– W nowym menu znajdą się też trzy propozycje dań dla dzieci. W ofercie dla najmłodszych porcje dań dostosowane są do ich potrzeb żywieniowych, dlatego propozycja zestawów obiadowych została opracowana wspólnie z dietetykiem – mówi Dorota Minta, ekspert ds. menu WARS. Do każdego zestawu przygotowany jest także upominek w postaci zabawki wagonika – dodaje.

W nowej ofercie nie zabraknie również słodkości – piernik, szarlotka czy sernik. Do tego doskonała kawa
z ekspresu.

B&B Hotels chce w 2016 roku otworzyć hotel w Katowicach

Następny »

Jak przyciągnąć gościa hotelowego w niskim sezonie?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *