Nowe hotele sieci B&B w Hiszpanii

Grupa B&B Hotels  wkracza na hiszpański rynek z 4 nowymi hotelami: w Alicante, Gironie, Madrycie oraz Walencji.  W latach 2016-2017 Grupa planuje otwarcie kolejnych placówek we Francji, Niemczech, Włoszech oraz Brazylii.

Sieć hoteli B&B Hotels wchodzi do Hiszpanii z 4 nowymi obiektami. Każdy z nich posiada szereg udogodnień, które docenią zarówno podróżni z Hiszpanii, jak i z zagranicy. Hotel B&B w Alicante zlokalizowany jest obok międzynarodowego lotniska oraz Centrum Wystawowego (IFA).

Hotel w Gironie położony jest na malowniczym wybrzeżu Costa Brava, w sąsiedztwie centrum handlowego Espai Girones. Madrycki hotel B&B znajduje się 5 minut drogi z lotniska Madrid Barajas, w pobliżu autostrady A2. Hotel jest znakomicie skomunikowany z centrum miasta i atrakcjami turystycznymi. 10 minut drogi od hotelu znajduje się również Centrum Kongresowe IFEMA. Hotel w Walencji jest zlokalizowany w odległości 3 kilometrów od centrum miasta oraz 7 kilometrów od plaży. Do obydwu tych miejsc kursują liczne linie autobusowe.

W Hiszpanii, podobnie jak we Francji oraz całej Europie, hotele B&B dysponują wygodnymi, przestronnymi pokojami, z których każdy posiada szereg udogodnień: bezpłatny dostęp do Wi-Fi, komfortowe i funkcjonalne wyposażenie, nowoczesny design, dogodną lokalizację oraz możliwość korzystania z bufetu śniadaniowego z szerokim wyborem dań.

Do końca tego roku sieć B&B powinna mieć we Francji 250 obiektów, co oznacza około 20 000 pokoi hotelowych. W Niemczech, Grupa obecnie zarządza 72 hotelami oraz planuje otwarcie do końca tego roku kolejnych 12 obiektów oferujących w sumie 1260 dodatkowych pokoi. We Włoszech 22 hotele B&B oferują obecnie ponad 1900 pokoi, zaś w 2015 roku zostaną otwarte kolejne 4 obiekty. W Mediolanie, gdzie w tym roku odbywa się Wystawa Światowa EXPO, sieć posiada 5 placówek.

W Polsce w 2016 roku planowane jest ukończenie budowy hotelu w Łodzi, który będzie czwartą lokalizacją, po Wrocławiu, Toruniu oraz Warszawie. Jednocześnie, do końca roku 2017 Grupa B&B Hotels planuje otwarcie 2 projektów hoteli w Brazylii: w Rio de Janeiro oraz Sao Paulo.

źródło: Hotele B&B

Flying Blue po raz kolejny najlepszym programem lojalnościowym

Następny »

Jak odżywiają się pracownicy korporacji?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *