Nowa zastępczyni dyrektora w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Anna Wierus objęła stanowisko zastępczyni dyrektora generalnego w hotelu Sofitel Wrocław Old Town. Do jej obowiązków będzie należeć zarządzanie obiektem oraz koordynacja działów operacyjnych.

Anna Wierus z branżą hotelarską związana jest od blisko 14 lat. Swoje zawodowe szlify zdobywała w sieci Hilton, pracując zarówno w Polsce, jak i za granicą. Karierę zawodową rozpoczęła w hotelu Dorint, do którego wraca teraz po 14 latach, funkcjonującego pod marką Sofitel, należącą do europejskiej sieci ORBIS. Z wielkim zamiłowaniem komponuje pracę ludzi– od zawsze potrafiła stworzyć fantastyczny zespół, którym doskonale zarządza.

-Hotelarstwo to dla mnie przede wszystkim pasja, ponieważ z wykształcenia jestem pedagogiem stosunków międzyludzkich. Zawsze udaje mi się stworzyć doskonały zespół ludzi, którzy ambitnie i z pasją podchodzą do swojej pracy – mówi Anna Wierus.

Anna Wierus jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim. Wolny czas spędza głównie z córką, a jej pasją jest zdrowe odżywianie.

źródło: informacja prasowa

Nowy szef kuchni zdobywa laury dla hotelu Cristal

Następny »

Natalia Kukowska nowym dyrektorem hotelu Campanile Bydgoszcz

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *