Nowa szefowa Radisson Blu Hotel Kraków

Lidia Wiszniewska została nowym Dyrektorem Generalnym Radisson Blu Hotel Kraków. Objęła to stanowisko po Nino Rosenlund, który pełnił tę funkcję przez ostatnie 6 lat.

Lidia Wiszniewska ma bardzo duże doświadczenie, od 22 lat pracuje w sieci Carlson Rezidor. Swoją karierę rozpoczęła w Hotelu Radisson w Szczecinie, parę lat później już na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Marketingu współuczestniczyła w otwarciu hotelu Radisson w Warszawie i Sofii, a jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Polsce miała swój udział w otwarciu hoteli Radisson w Wrocławiu i Krakowie.

Przez 7 lat pracy jako Dyrektor Generalny w Hotelach Park Inn w Rosji, Lidia Wiszniewska zajmowała się zarządzaniem technicznym, standaryzacją, reorganizacją struktur, tworzyła nowe strategie sprzedaży i marketingu. Największym atutem była optymalizacja procesów oraz wzrost wyników finansowych. Dotychczas zarządzała bardzo dużymi obiektami m.in hotelem Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya, St Petersburg z 1200 pokojami i centrum konferencyjnym dla 1500 gości.

Zarządzanie Radisson Blu Hotel Kraków to powrót do korzeni – marki Radisson Blu, w której Lidia Wiszniewska rozpoczynała swoją karierę hotelarza. Z pewnością ten hotel dostarczy nowych wyzwań i doświadczeń.

źródło: Radisson Blu Hotel Kraków

Mercure Cieszyn już drugi rok w nowym barwach

Następny »

Bartłomiej Niedbał w zespole HRS Polska

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *