Nowa spółka zarządzająca w branży hotelowej

HPMG S.A. – spółka zarządzająca hotelami została powołana w maju 2015 r. w ramach struktury firmy doradczej Hotel Professionals, prowadzonej przez Alexa Kloszewskiego, doświadczonego eksperta w branży hotelowej w Polsce i na świecie.

– Otwarcie nowej spółki specjalizującej się w zarządzaniu obiektami hotelowymi wynika z wyraźnego zapotrzebowania rynku na profesjonalne usługi w tym zakresie. Jestem dumny, że wraz moim zespołem doradców oraz wsparciem niekwestionowanych specjalistów w tej branży – Tomaszem Pieniążkiem i Guyem Simmonsem, mamy możliwość wyjścia naprzeciw potrzebom naszych dotychczasowych i przyszłych klientów – mówi Alex Kloszewski, prezes zarządu spółki.

Hotel Professionals Management Group S.A. kieruje swoją ofertę zarówno do właścicieli nowo powstających obiektów hotelowych, jak również hoteli już istniejących, zlokalizowanych w dużych i średnich miastach w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie członków zespołu HPMG S.A., zdobywane podczas realizacji projektów doradczych w sektorze nieruchomości hotelowych, jak również w trakcie pracy na stanowiskach menadżerskich w renomowanych hotelach m.in. InterContinental Warsaw, Radisson Szczecin, Dr. Irena Eris Hotel & SPA, czy Hilton Garden Inn Kraków Airport, otwiera nowe możliwości rozwoju firmy. Wsparcie merytoryczne zespołu HPMG S.A. w zakresie zarządzania hotelami ma na celu optymalizację działalności obiektu oraz uzyskanie najwyższej możliwej rentowności inwestycji.

HPMG S.A. oferuje również zarządzanie krótkoterminowe – idealne rozwiązanie dla osiągnięcia optymalizacji operacyjnej obiektu, nie wiążąc klienta długą, trudną do zakończenia umową.

– Kierujemy tę usługę w szczególności do inwestorów pragnących poznać skomplikowaną sztukę zarządzania hotelem, tak aby w przyszłości móc ewentualnie samodzielnie prowadzić swój obiekt w sposób efektywny i zgodny z rynkowymi standardami – mówi Guy Simmons, wiceprezes zarządu spółki.

źródło: informacja prasowa

Kolejni członkowie rodziny hotelowej Best Western

Następny »

Placówki LOT Travel mają skusić pełną ofertą

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *