Nowa marka hotelowa w portfolio grupy Hilton

canopySieć Hilton poinformowało o wprowadzeniu nowej marki hoteli: Canopy by Hilton. Znajdą się w niej obiekty z kategorii „lifestyle”, których koncepcję dostosowano do wymagań osób podróżujących zarówno służbowo, jak i w ramach wolnego czasu.

Założenia marki Canopy by Hilton przedstawił Christopher J. Nassetta, prezes i dyrektor generalny Hilton Worldwide. Jego wystąpieniu na odbywającej się w Orlando na Florydzie konferencji Hilton Worldwide Global Partnership przysłuchiwało się blisko 1900 właścicieli obiektów i deweloperów.

Canopy by Hilton stanowi przykład nowej koncepcji hotelu, która charakteryzuje się wysokim potencjałem wzrostu,, przejrzystą ofertą dla gościa oraz trwałym modelem biznesowym. Zdefiniowana przez Hilton Worldwide grupa docelowa gości takich hoteli jest oparta na preferencjach i potrzebach, a nie tylko na profilu demograficznym. „Wprowadziliśmy markę, która koncentruje się na mentalności podróżujących dziś ludzi i zapewnieniu pozytywnych wrażeń z pobytu”, mówi John T.A. Vanderslice, dyrektor ds. marek luksusowych i lifestyle’owych w Hilton Worldwide. „Canopy to w założeniu nowy hotel o starannie wybranej lokalizacji, który pozwala zregenerować się, zapewnia prostą, adaptowaną do potrzeb gości ofertę, a także komfortowo urządzoną przestrzeń. To miejsce, w którym goście mogą poczuć się lepiej”.

— Potrzeby i preferencje podróżujących dziś osób nieustannie się zmieniają — mówi Jim Holthouser, wiceprezes wykonawczy ds. marek globalnych Hilton Worldwide. — Marka Canopy by Hilton tworzy dla takich osób nową wartość w segmencie „lifestyle”. Wartość ta przejawia się w większych możliwościach wyboru i kontroli, takich jak otwieranie pokoju „kluczem” przesłanym na urządzenie mobilne czy dodatki-niespodzianki podczas każdego pobytu.

Hotele Canopy by Hilton powstaną w nowych i przekształcanych obiektach. Będą zlokalizowane w kluczowych częściach miast na całym świecie. Przewiduje się, że pierwsze otwarcia nastąpią w 2015 roku.

Duża wartość zawarta w marce Canopy i atrakcyjność platformy do prowadzenia działalności wzbudziły już zainteresowanie takich inwestorów jak The Buccini/Pollin Group, Keystone Corporation, Anish Hotel Group, Baywood Hotels Inc., North Point Hospitality Group, J Street Hospitality oraz Levine Properties. Jedną z pierwszych umów w sprawie stworzenia hotelu Canopy by Hilton podpisał Dave B. Pollin, współzałożyciel i prezes The Buccini/Pollin Group. Swoją decyzję skomentował w następujący sposób: „Podstawowym argumentem, by znaleźć się w gronie firm powołujących do życia pierwsze obiekty tej lifestyle’owej marki, były czołowa pozycja i sukcesy grupy Hilton w budowaniu swoich marek. W naszej ocenie pomysł i moment wprowadzenia marki Canopy by Hilton na rynek zostały wybrane prawidłowo, co wynika ze zmieniających się preferencji gości i większego popytu na lokalny koloryt. Canopy by Hilton otwiera przed nami nowe możliwości konkurencji.”

Hotele Canopy by Hilton będą uczestniczyć w premiowanym programie lojalnościowym Hilton HHonors, w ramach którego goście mogą gromadzić punkty i wymieniać je na darmowe noclegi, wysokiej jakości produkty-nagrody oraz niezapomniane wrażenia. W przypadku spełnienia odpowiednich warunków, członkowie o statusie HHonors Diamond i Gold otrzymają także dodatkowe punkty premiowe HHonors oraz pokoje o podwyższonym standardzie.

Marka Canopy by Hilton jest obecna w serwisach Facebook, Twitter i Instagram, na których zamieszczane są relacje na żywo z ceremonii otwarcia nowych obiektów, jak również wywiady z kierownictwem Hilton Worldwide i przyszłymi właścicielami obiektów. Hasztag #PositivelyYours pozwala lepiej poczuć atmosferę komfortowego podróżowania, jak również odkryć wyjątkowy design naszych obiektów.

źródło: informacja prasowa

Ruszyła strona internetowa Forum Humanum Mazurkas

Następny »

Hotel bez basenu wypada z obiegu. O rosnących wymaganiach gości hotelowych

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *