Nowa dyrektor regionalna IGHP

Anna Gasińska, dyrektor generalny Hotelu Kossak i Hotelu Senackiego w Krakowie objęła stanowisko stanowisko dyrektor regionalnej IGHP w Małopolsce.

Anna Gasińska karierę rozpoczęła 17 lat temu, pracując w dziale F&B hotelu Novotel Kraków Centrum. Później związała się z siecią Hotel System. Od 2009 roku współpracuje z firmą Osti-hotele, początkowo na stanowisku Front Office Managera w Hotelu Kossak, a od 2012 roku na stanowisku dyrektora generalnego Hoteli Kossak i Senacki.

Anna Gasińska jest ekspertem z zakresu hotel & revenue management. W 2016 roku otrzymała nagrodę Hotelarz Roku w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego. Angażuje się razem ze swoimi pracownikami w akacje charytatywne takie jak Dni Dawcy Szpiku, jest inicjatorką dobroczynnego przedsięwzięcia „Krakowscy Hotelarze dzieciom” – w myśl zasady, że nic tak nie integruje, jak wspólne pomaganie.

Marcin ZiobroNa stanowisku dyrektora regionalnego IGHP Anna Gasińska zastąpiła Marcina Ziobrę, który teraz operacyjne wzmocni Izbę w istotnym obszarze jej działalności. Do jego zadań będzie należała  współpraca z HOTREC oraz HSU, analizowanie modeli działania w Europie, a także przygotowywanie eksperckich opracowań dla polskiego rynku, szczególnie w obszarze krótoterminowego najmu mieszkań. Będzie wspierał zespół wiceprezesa Izby Juliana Bystrzanowskiego, który jest jednocześnie członkiem władz HOTREC.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego reprezentuje polską branżę hotelarską w HOTREC od 2015 roku.

Vienna House Amber Baltic dołącza do akcji Greenpeace

Następny »

Zmiany strukturalne w hotelu Arłamów

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *