Novotel Poznań Centrum już po modernizacji

Novotel Poznań Centrum, zakończył się kolejny etap modernizacji. Goście obiektu mogą skorzystać teraz z odnowionego lobby, recepcji i części pokoi, a także z nowo wybudowanego podjazdu. Łączny koszt prac wyniósł blisko 2 mln zł, a za modernizację wnętrz odpowiedzialna była pracownia projektowa Tremend.

Pracę przy modernizacji hotelu Novotel Poznań Centrum postanowiono podzielić na etapy. W pierwszym z nich w 2012 roku prace prowadzone były w lobby i recepcji. W tym roku przyszła kolej na zmiany w: restauracji, części pokoi, korytarzy, studiu fitness, w kąciku „Kids corner” oraz na budowę nowej drogi wzdłuż obiektu, która połączyła ulice: Kościuszki z Królowej Jadwigi. Teraz znajduje się tu podjazd dla samochodów, taksówek i autokarów, a samo wejście dla gości hotelu zlokalizowane jest bliżej recepcji.

Podobnie jak w innych hotelach Novotel w Polsce, także w Poznaniu w restauracji został wprowadzony koncept gastronomiczny NOVO2. Inspirujący nastrój zapewnia zaaranżowane w sposób niestandardowy wnętrze oraz międzynarodowa kuchnia. Jest ona jednocześnie odzwierciedleniem trendów kulinarnych, proponując gościom świeże i proste połączenia smakowe.

Zmodernizowanych zostało także 90 pokoi oraz prowadzące do nich korytarze na 8. piętrach. Na ścianach korytarzy pojawiły się szklane tablice informacyjne oraz nowa, jasna wykładzina. Pokoje typu Inspiration nabrały świeżego wyglądu, dzięki wykładzinie w pasy oraz białym dodatkom i pomysłowym dekoracjom, jak duże lustro w białej ramie, lampa, designerski fotel czy fototapety z cytatami na ścianach przy łóżku. Utrzymane są one w ciepłej, brązowo-beżowej kolorystyce, która pomoże zrelaksować się gościom po ciężkim dniu pracy. Dla żyjących zdrowo i aktywnie, hotel dysponuje studiem fitness, które także nabrało nowych barw. Nowa aranżacja i energetyczny pomarańczowy kolor ścian z pewnością zachęcą do porannego treningu.

Marka Novotel nie zapomina o swoich najmłodszych gościach. Zapewnia rodzinom wszystko, czego im trzeba, by czuły się w hotelu komfortowo. W programie Family&Novotel na dwoje dzieci do 16 roku życia, które dzielą pokój z rodzicami czeka bezpłatny nocleg i śniadanie. Jeżeli wolą one mieszkać oddzielnie rodzice dostaną na drugi pokój  50% zniżki.

Obiekt położony jest w centrum miasta, zaledwie 500 m od dworca PKP, naprzeciwko Starego Browaru, w pobliżu Starego Rynku oraz terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oferuje 480 klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną. Na terenie hotelu znajdują się w pełni wyposażone sale konferencyjne na 900 osób i  Business Lounge dla gości korporacyjnych i VIP-ów.

źródło: Novotel Poznań Centrum

Jak przygotować lokal na przywitanie nowych gości?

Następny »

Travelport laureatem nagrody GARA Award

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *