Novotel modernizuje swoje hotele w Krakowie

Sieć Novotel rozpoczęła kolejną fazę modernizacji swoich krakowskich hoteli. Działania renowacyjne prowadzone w obiektach Novotel Kraków Centrum i Novotel Kraków City West obejmują między innymi odnowienie pokoi i podniesienie ich standardu. Prace mają zostać zakończone w marcu 2019 roku.

W ramach rozpoczętego 19 listopada kolejnego etapu modernizacji w hotelu Novotel Kraków Centrum wyremontowanych zostanie aż 60 pokoi. Jedną z planowanych zmian jest wymiana zamków na zbliżeniowe, co ułatwi gościom poruszanie się po hotelu. Rozwiązanie ma zostać wdrożone także w strefie SPA, salach konferencyjnych czy nawet przy wejściu do obiektu. Jak jednak zapewnia Tomasz Krzysztanowski, dyrektor Novotel Kraków Centrum, prace nie będą wpływać na działanie hotelu ani niekorzystnie odbijać się na pobycie gości. Motywem przewodnim, zauważalnym w całym hotelu, ma być piłka tenisowa. W różnych konfiguracjach ma być on widoczny zarówno w pokojach, jak i częściach wspólnych obiektu.

W Novotel Kraków Centrum można już zobaczyć efekty wcześniej przeprowadzonych działań. Jednym z nich jest nietuzinkowy Apartament Dyrektorski z tarasem o powierzchni 200 mkw., z którego rozciąga się widok na Wawel. Innym wyjątkowym miejscem jest dawne Biuro Dyrektora – zostało przerobione na salę konferencyjną, której wystrój nawiązuje do najnowszego londyńskiego hotelu Novotel Canary Wharf. W ostatnim czasie odnowiono także centrum fitness oraz SPA.

Prace renowacyjne prowadzone są również w hotelu Novotel Kraków City West. Obejmą one dalszą modernizację fasady oraz odnowienie 68 pokoi, w których motywem przewodnim też mają być elementy sportowe. Niedawno na terenach otaczających hotel powstała siłownia, plac zabaw oraz taras. Wkrótce planowane jest także zakończenie modernizacji centrum fitness. (em)

źródło: Novotel

Targi Turystyczne TT Warsaw już w ten weekend!

Następny »

Trzeci hotel Hampton by Hilton w Berlinie już otwarty

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *