Novotel Kraków City West w nowej odsłonie

Wybudowany w 1975 roku Novotel Kraków City West zmienił swoje oblicze. Zmiany dotyczą wnętrza budynku, ale także zewnętrzna jego część została odnowiona. Przearanżowano także teren dookoła hotelu.

Powstała zewnętrzna siłownia, a także duży plac zabaw dla najmłodszych. Przed hotelem znalazło się też drewniane rondo otoczone dekoracyjnymi trawami, osłaniającymi je przed wzrokiem przechodniów, na którym można wypić poranną kawę. Stworzony został także taras w ogrodzie, po drugiej stronie budynku. Tam, wśród zieleni i ciszy, można odpoczywać można i delektować się widokiem na Kopiec Kościuszki.

Wyremontowane i stworzone na nowo pokoje prezentują nowoczesny, acz przytulny design, który zaprasza do spędzenia w nich czasu. Widać tutaj inspirację wnętrzami skandynawskimi przełamane delikatnymi nawiązaniami do różnych aktywności fizycznych. Pokoje typu N-Room są nowym konceptem, pomieszczenia są ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby otwarta przestrzeń, dużo światła i dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy ma stwarzało warunki idealne dla każdego gościa. Projekt opiera się na modułowym życiu – praca i odpoczynek w jednym miejscu.

Krakowski Novotel City West jest jednym z hoteli, które rocznie przyjmują największą liczbę dzieci – około 3000. Dlatego też nacisk położony jest na wyjątkowość pobytu także dla najmłodszych. W duchu hotelu organizowane są zajęcia sportowe, wieczorne czytanie bajek, seanse filmowe czy udostępnione gry na X-box. Dodatkową zaletą jest wielkość pokoi. Mają one aż 30 mkw, więc są wyjątkowo komfortowe dla podróżujących rodzin.

Odremontowano także strefę fitness, która powstała zgodnie ze standardami In Balance. Strefa fitness połączona jest z basenem, który został odświeżony i wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Jego zaletą jest widok na Kopiec Kościuszki, który działa niezwykle relaksująco. Dodatkowo można korzystać z hotelowych rowerów i zwiedzić okolicę.

źródło: informacja prasowa

Kolejne hotele Radisson powstaną w polskich kurortach

Następny »

Nowy obiekt Focus Hotels powstanie w Bydgoszczy

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *