Nosalowy Park Hotel & SPA jeszcze w tym roku?

W Zakopanem, zaledwie 500 metrów od Krupówek, zostanie otwarty Nosalowy Park Hotel & SPA. Nowy obiekt powstaje w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor, którego historia sięga 1905 roku.

W dwudziestoleciu międzywojennym miejsce to było jednym z najważniejszych salonów towarzyskich Zakopanego. Celem realizowanej inwestycji jest przywrócenie Villi Marilor dawnej świetności – czytamy w komunikacie Grupy Nosalowy.

Nowy hotel ma zapewnić gościom „ponadprzeciętny standard”. Obiekt odda do dyspozycji 139 pokoi, w tym pokoje Superior, Deluxe, Junior Suite oraz Suit, a także Deluxe View – z urzekającym widokiem na góry. Mieszkańcy najbardziej luksusowych pokoi typu Executive Suite będą mogli podziwiać panoramę Tatr i pasmo Gubałówki z przynależących do tych apartamentów prywatnych ogrodów na dachu.

W ofercie nowego hotelu znajdą się także usługa concierge, szeroka oferta gastronomiczna, a także strefa wellness. Obiekt ma wyróżniać się nowoczesną elegancją i niebanalną interpretacją regionalnych tradycji. Nosalowy Park stanowić będzie integralną część infrastruktury hotelowej Grupy Nosalowy w Zakopanem. Otwarcie hotelu planuje się na zimę 2019/2020.

Długi weekend majowy – gdzie spędzą go Polacy?

Następny »

Górskie Resorty z nową siedzibą w Warszawie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *