Nobu Hotel Warsaw rusza 3 sierpnia

Nobu Hotel Warsaw rusza 3 sierpnia 2020. Będzie to pierwszy hotel grupy Nobu Hospitality w Polsce, a zarazem 12. hotel i 43. restauracja tej luksusowej marki lifestylowej na świecie.

Do dyspozycji gości znajdzie się 117 przestronnych pokoi, przestrzeń przeznaczona do organizacji spotkań i eventów, klub fitness oraz kultowa Nobu Restaurant & Café.  

Nobu Hotel Warsaw, pierwszy prawdziwie designerski hotel w mieście, składa się z dwóch skrzydeł – „klasyczne”, znajdujące się w niegdysiejszym Hotelu Rialto w stylu Art Deco, którego początki sięgają lat 20-tych zeszłego stulecia, czyli okresu międzywojennego, oraz „nowoczesne”, będące wynikiem międzykontynentalnej współpracy polskiej firmy architektonicznej Medusa Group oraz kalifornijskiej Studio PCH.

Pokoje urządzone zostały w różnych stylach od klasycznego do nowoczesnego. Jednak każdy z nich emanuje spokojem z nutą japońskiego designu. Te znajdujące się w nowoczesnym skrzydle wyposażono w okna sięgające od podłogi po sam sufit, dzięki czemu oferują wspaniały widok na panoramę miasta lub okolicę. We wszystkich częściach wspólnych hotelu znajdują się nowoczesne dzieła polskich twórców z Jankilevitsch Collection.

W Nobu Hotel Warsaw znajdzie się też Nobu Restaurant & Café prowadzoną przez szefa kuchni Yannicka Lohou, który przybędzie do Warszawy z Nobu Hotel Barcelona. Jej otwarcie zaplanowano na 17 lipca 2020. Koncepcja restauracji Nobu oparta jest na nowatorskiej kuchni szefa Nobu odznaczającej się wykorzystaniem produktów wysokiej jakości, jak również wyjątkowymi kolorami i konsystencją – to klasyczna kuchnia japońska stworzona ze składników pochodzących z Ameryki Południowej.

Znajdująca się na pierwszym piętrze przestrzeń eventowa oferuje stylowe wnętrza do organizacji dużych konferencji. Może ona zostać podzielona na dwa w pełni autonomiczne pomieszczenia oddzielone ruchomą, dźwiękoszczelną ścianą – pokój Sakura o powierzchni 266 mkw. oraz Hikari zajmujący 171 mkw. Na tym samym piętrze zlokalizowane są również dodatkowe pomieszczenia do organizacji spotkań.

źródło: informacja prasowa

Green Caffè Nero pokazuje, jak nie marnować jedzenia

Następny »

Hotel Ibis Styles w Bolesławcu już otwarty

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *