Natalia Kukowska nowym dyrektorem hotelu Campanile Bydgoszcz

Natalia Kukowska objęła funkcję dyrektora generalnego Campanile Bydgoszcz.

Posiada bogate, ponad 10-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Swoją karierę rozpoczęła już podczas studiów w wieku 19 lat. Zaczynała od stanowisk operacyjnych w restauracjach hotelowych i na recepcjach hoteli w Polsce i za granicą, by szybko zacząć obejmować funkcje menedżerskie: najpierw menedżera restauracji, a ponad rok temu zastępcy dyrektora hotelu Campanile Bydgoszcz. Szczególnie gruntownie poznała obszar HR, audytów wewnętrznych oraz standardy sieci hotelowych Intercontinental Hotels Group, jej poprzedniego pracodawcy, oraz obecnego, Louvre Hotels Group.

Ważne dla niej jest inspirowanie ludzi, aby swoją pracę wykonywali z przyjemnością i czerpali z niej satysfakcję oraz współpraca w zespole. Chciałaby, aby hotel Campanile Bydgoszcz był obiektem, w którym każdy Gość poczuje się najważniejszą osobą, potraktowaną w sposób indywidualny przy zachowaniu standardów sieci.

Dzięki dużej samodyscyplinie Natalia Kukowska doskonale łączy obowiązki dyrektora hotelu oraz młodej mamy 2,5-letniej Julki.

źródło: informacja prasowa

Nowa zastępczyni dyrektora w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Następny »

Polska oczami obcokrajowców. 10 najciekawszych faktów

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *