Najdroższe pokoje hotelowe w Ameryce

Choć ceny hoteli w Polsce często przyprawiają o zawrót głowy, to Amerykanie biją pod tym względem wszelkie rekordy. Za noc w niektórych apartamentach trzeba zapłacić niebotyczne kwoty, jednak ten wydatek ma nam zapewnić pobyt w luksusie, o jakim nawet nie śniliśmy.

5. The Plaza – Nowy Jork

Pobyt w trzypokojowym apartamencie królewskim w nowojorskim hotelu to wydatek rzędu 30 tysięcy dolarów za noc. W wytwornych wnętrzach znajdziemy ekskluzywne meble i dodatki inspirowane rezydencją Ludwika XV, natomiast z okien apartamentu roztacza się wspaniały widok na Fifth Avenue i Pulitzer Fountain.

Plaza-Nowy-Jork

Foto: fairmont.com

4. Park Hyatt – Nowy Jork

To stosunkowo nowy obiekt na hotelowej mapie Nowego Jorku. Ceny w najdroższym apartamencie rozpoczynają się od 30 tysięcy dolarów za noc. Na gości czekają tu naturalne, kamienne posadzki, wspaniale zaaranżowane wnętrza oraz zapierająca dech w piersiach panorama 58th Street.

Park Hyatt Nowy Jork-1

Foto: newyork.park.hyatt.com

3. The Setai – Miami

Obiekt usytuowany jest przy jednej z najsłynniejszych ulic w Ameryce Miami Beach Collins Avenue. Hotel swoją sławę zawdzięcza między innymi jednemu z apartamentów, znajdującemu się na ostatnim piętrze, skąd roztacza się fantastyczny widok na ocean. Za 32 tysiące dolarów spędzimy noc w apartamencie z czterema sypialniami, ogromną jadalnią i kuchnią oraz pięknym tarasem z basenem, z którego podziwiać możemy też panoramę tętniącego życiem miasta.

The Setai Miami

Foto: thesetaihotel.com

2. The Palms – Las Vegas

Za nocleg w tym niezwykłym miejscu trzeba zapłacić nawet 35 tysięcy dolarów, co czyni apartament najdroższym w całym Las Vegas. Jednak za tę kwotę mamy znaleźć się w prawdziwym niebie. W apartamencie znajdziemy między innymi przeszklony basen, kilka tarasów, salę fitness oraz saunę.

The Palms Las Vegas

Foto: palms.com

1. Four Seasons Hotel – Nowy Jork

Ten nowojorski hotel oferuje pobyt w niezwykle ekskluzywnym apartamencie, za noc w którym musimy zapłacić 50 tysięcy dolarów. Za tę cenę możemy spać w łóżku z narzutą tkaną przy użyciu 22-karatowego złota oraz korzystać z usług osobistego lokaja i szofera, który będzie woził nas po Nowym Jorku luksusowym Rolls Roycem. Natomiast wieczorem możemy podziwiać bajkową panoramę miasta, która rozciąga się z tarasów i okien apartamentu.

Four Seasons Hotel Nowy Jork

Foto: fourseasons.com

oprac. EM na podst. usatoday.com

W Żorach ruszył hotel Alto

Następny »

Marketing hotelowy 2015 – szkolenie dla hotelarzy z Dolnego Śląska

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *