Na Wyspie Spichrzów powstanie kompleks Nowa Motława

Dekpol SA wprowadził do oferty nową inwestycję na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Nowa Motława to kompleks budynków, w których znajdzie się 298 lokali mieszkalnych i aparthotel ze 174 apartamentami w systemie condo.

Projekt architektoniczny inwestycji przygotowany przez pracownię Kozikowski Design nawiązuje do historycznej zabudowy wyspy, która wkrótce ma szansę stać się najmodniejszą dzielnicą w mieście.

Nowa Motława jest najnowszą inwestycją firmy Dekpol realizowaną w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w prestiżowym sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych miasta, m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długiej. Kompleks będzie składał się z 298 apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 27 do 74 mkw oraz 174 apartamentów hotelowych o powierzchni od 22 do 41 mkw.

– W północno-zachodnim skrzydle kompleksu znajdzie się hotel z 1- i 2-pokojowymi apartamentami sprzedawanymi w systemie condo. Natomiast w drugiej części inwestycji położonej nad rzeką Nowa Mołtawa znajdą się budynki mieszkalne, gdzie przeważać będą apartamenty 2- i 3-pokojowe – opowiada Mariusz Tuchlin, prezes firmy Dekpol SA.

Projekt kompleksu przewiduje szereg nowoczesnych udogodnień. Do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i gości hotelowych będzie strefa wellness o powierzchni 453 m2 z basenem wewnętrznym o powierzchni 80m2, a także saunami, jacuzzi i siłownią.
W części aparthotelowej nie zabraknie ponadto całodobowej recepcji do obsługi gości i zaplecza gastronomicznego, gdzie będą serwowane śniadania. Ponadto w apartamentach hotelowych zostaną zastosowane inteligentne systemy zarządzania typu teletechnika SMART oraz system BMS.

źródło: informacja prasowa

Wykorzystanie systemów jednego klucza w hotelarstwie

Następny »

Nowy obiekt w portfolio Port-Hotelu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *