Na Bali powstanie hotel Six Senses

W południowo-zachodniej części indonezyjskiej wyspy Bali powstanie nowy obiekt sieci Six Senses Hotels Resorts Spas. Ekskluzywny kompleks będzie usytuowany na szczycie malowniczego klifu, z którego rozciąga się niesamowity widok na ocean.

Hotel Six Senses na Bali, podobnie jak inne obiekty tej sieci, będzie wyróżniał się niezwykłą aranżacją i niepowtarzalnym stylem. W ośrodku znajdzie się prawie 100 luksusowych apartamentów, wyposażonych we wszelkie udogodnienia.

Projekt kompleksu zakłada także stworzenie dwóch restauracji, baru, basenu, siłowni oraz centrum SPA. Goście hotelu Six Senses będą mogli zdecydować się na zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, skorzystać z programu detoksykacji organizmu czy nawet uczestniczyć w porannych zajęciach jogi.

W hotelu Six Senses będzie można również zorganizować konferencję, natomiast do dyspozycji zakochanych, którzy chcą powiedzieć sakramentalne „tak” na Bali, pozostaną pawilon ślubny i piękna sala balowa.

Nowy ośrodek powstanie w oparciu o główne filary filozofii Six Senses Hotels, zakładające przede wszystkim wypoczynek w zgodzie z naturą. Otwarcie kompleksu planowane jest na koniec 2017 roku.

na podst. breakingtravelnews.com oprac. EM, fot. sixsenses.com

Najbardziej niesamowite stacje metra w Europie

Następny »

Sheraton zaprasza na festiwal steków

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *