mLeasing refinansuje Hotel B&B Wrocław Centrum

B&B Hotels Polska ponownie zdecydowała się na współpracę z firmą mLeasing Sp. z o.o., tym razem przy refinansowaniu hotelu B&B Wrocław Centrum. Zawarta umowa dotyczy sprzedaży oraz leasingu zwrotnego obiektu, a środki pozyskane z transakcji zostaną przeznaczone na kolejne inwestycje.

Sieć B&B stawia na ciągły rozwój na polskim rynku. W ramach nawiązanej współpracy z firmą mLeasing, która zrefinansowała wrocławski hotel B&B, zostanie zrealizowany kolejny ważny aspekt w strategii spółki. Pozwoli to na prowadzenie ekspansji sieci, która na rok 2016 ma zaplanowane otwarcie nowych obiektów w Łodzi oraz w Katowicach.

– Wybór firmy mLeasing nie był przypadkowy, ponieważ już w 2012 roku przeprowadziliśmy operację refinansowania hotelu B&B Warszawa-Okęcie i jesteśmy zadowoleni ze wspólnie prowadzonych działań. Sprzedaż oraz leasing zwrotny hotelu B&B Wrocław Centrum umożliwi nam przyspieszenie kolejnych projektów realizowanych na terenie Polski, gdzie rynek hotelarski stale się rozwija. Ponowne nawiązanie współpracy z tak doświadczonym przedstawicielem firm leasingowych w Polsce jest dla nas bardzo ważne i mamy nadzieję, że będziemy ją kontynuować przy dalszych projektach – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

Plany intensywnego rozwoju sieci B&B w Polsce wzmagają poszukiwania solidnych partnerów finansowych. W najbliższych latach sieć hoteli B&B zamierza otworzyć kolejne obiekty, m. in. w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku czy Lublinie, w związku z czym sieć jest szczególnie zainteresowana ofertami gruntów zlokalizowanych w centrach tych miast.

źródło: Hotele B&B

HRS i Samsung oferują bezpłatne noclegi w hotelach Novotel

Następny »

Barometr EFL – branża horeca rozwija się stabilnie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *