Miss Polski i Miss Supranational W hotelu Krynica

hotel-krynicaWielkimi krokami zbliżają się tegoroczne wybory Miss Polski. Uroczysta gala, podczas której po raz 25-ty już przyznana zostanie korona Miss Polski, odbędzie się 7 grudnia 2014 r. w Krynicy-Zdroju.

W grudniu Krynica-Zdrój stanie się polską stolicą piękna, ponieważ wybory Miss Polski poprzedzą wybory międzynarodowe – Miss Supranational. Odbędą się one w dniu 5 grudnia, również w Krynicy-Zdroju. W konkursie tym ma uczestniczyć ponad 80 kandydatek z całego świata. Konkurs o tytuł Miss Supranational emitowany będzie na antenie telewizji Polsat, a także poprzez media zagraniczne. Miejscem pobytu finalistek obu konkursów będzie Hotel Krynica.

O tytuł i koronę dla najpiękniejszej Polki walczyło będzie w tym roku 25 finalistek, wyłonionych w ramach kwalifikacji, przeprowadzanych na terenie całego kraju. Zwyciężczyni konkursu o tytuł Miss Polski będzie reprezentować Polskę na wyborach Miss World 2015.

Zarówno wybory Miss Polski, jak i Miss Supranational, odbywać się będą w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdroju. Gala wyborów Miss Polski 2014 transmitowana będzie na żywo w telewizji Polsat.

źródło: Hotel Krynica

Znamy laureatów III edycji Kulinarnego Rajdu Mistrzów

Następny »

Menu świąteczne i zimowe w Blow Up Hall 5050

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *