Mirosław Moczarski wiceprezesem Polaris Hospitality Enterprises

Spółka Polaris Hospitality Enterprises, która jest właścicielem hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw, powołała Mirosława Moczarskiego  na stanowisko wiceprezesa zarządu.

Mirosław Moczarski rozpoczął swoją przygodę z hotelarstwem ponad 30 lat temu. Od początku kariery zdobywał doświadczenie w najlepszych hotelach i zarządach spółek hotelowych. Karierę zawodową rozpoczął w grupie hotelowej Orbis w hotelu Mrongovia w Mrągowie, którym zarządzał w latach 1993-2004. Następnie pełnił funkcję dyrektora w hotelach Neptun w Szczecinie, Novotel w Gdańsku i Petropol w Płocku. Od 2008 roku był związany z ze spółką Port-Hotel, najpierw jako członek, a następnie prezes zarządu. Odpowiadał za całokształt spraw i zagadnień związanych z operacyjnym zarządzaniem hotelami w portfolio spółki oraz za dalszy rozwój Port-Hotel. Efektem jego pracy było m.in. uruchomienie dwóch hoteli Hampton by Hilton przy lotniskach w Warszawie i w Gdańsku.

W Polaris Hospitality Enterprises, Moczarski zajmie stanowisko wiceprezesa zarządu i będzie czuwał nad strategicznym zarządzaniem hotelem DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Jest to jeden z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej. DoubleTree by Hilton Warsaw dysponuje jedną z największych powierzchni konferencyjnych w stolicy (5000 m²), pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić aż 700 gości, relaksującym SPA, strefami wellness i fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym m.in. restauracją Garden. Hotel położony jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy przy ul. Skalnicowej 21, zaledwie 15 minut do ścisłego centrum miasta.

Zakończyły się targi Fitur 2015 w Madrycie

Następny »

Najciekawsze pakiety zaręczynowe wg HotelsCombined

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *