Mercure weryfikuje teorię „Sześciu przyjaciół”

Marka Mercure, wprowadza nowy projekt „The Six Friends Theory”, który będzie doświadczeniem łączącym siłę portali społecznościowych z realnymi spotkaniami. W styczniu 2015 roku sieć rozpocznie proces zbierania aplikacji od kandydatów, z których jeden otrzyma możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie.

W dobie powszechnej cyfryzacji Mercure podkreśla bogactwo doświadczeń, jakich dostarczają spotkania w świecie rzeczywistym. Główną zasadą projektu jest wybranie spośród przesłanych aplikacji z całego świata kandydata, który spotka się z Aborygenem z plemienia Bundjalung w Australii, udowadniając, że dzieli ich od siebie jedynie sześć stopni oddalenia!

Obie osoby jeszcze się nie znają, ale spotkają się dzięki łańcuchowi przyjaciół i „przyjaciół przyjaciół”, którzy ich łączą. Na każdym etapie, uczestnik zostanie powitany w hotelu Mercure, a następnie uzyska informacje o tym, gdzie znajdzie kolejnego przyjaciela.

Wskazana osoba zaoferuje kandydatowi unikalne doświadczenie oparte na historii, kulturze lub swoich pasjach oraz wskaże kolejny etap podróży, dzięki któremu przybliży się do celu.

„The Six Friends Theory ” zostanie udowodniona poprzez sześć spotkań, sześć podróży i odwiedziny sześciu hoteli Mercure na całym świecie podczas 30-dniowej podróży zaplanowanej na marzec 2015 rok!

źródło: informacja prasowa

Najciekawsze tradycje noworoczne

Następny »

Kraków zimą – co warto zobaczyć?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *