Mercure Kraków Stare Miasto świętuje pierwsze urodziny

Mercure Kraków Kraków Stare Miasto oferuje 198 przestronnych, wygodnych pokoi o wysokim standardzie. Wnętrza hotelu oddają duszę krakowskiego klimatu i dobrego stylu – czytamy w komunikacie hotelu.

Przykładem tego są m.in. fotele przypominające królewski tron, złote lampy nawiązujące designem do królewskich koron, dywany przypominające arrasy, a także posadzka w lobby, wykonana na wzór tej znajdującej się na Wawelu.

W recepcji wita gości multimedialny portret Barbary Radziwiłłówny, który co kilkanaście minut ożywa, zabierając ich na wędrówkę po Krakowie. Atrakcją jest też brand wall marki Mercure, czyli czterometrowa ściana w nowoczesnym lobby z wydrukowanymi w technologii 3D kopiami Głów Wawelskich.

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto udostępnia swoim gościom nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz restaurację Winestone. To właśnie tam serwowane są regionalne pyszności, a także wina z najodleglejszych zakątków świata. Według danych zgromadzonych przez właścicieli hotelu tylko przez 12 miesięcy aktywnej obecności na rynku restaurację Winestone odwiedziło ponad 36 tysięcy gości. Ciekawostką jest, że przez okrągły rok wypili prawie 6 tysięcy filiżanek kaw, prawie 3 tysiące kubków herbat oraz ponad 5 tysięcy litrów soku pomarańczowego.

źródło: informacja prasowa

Dubaj stawia na powietrzne taksówki

Następny »

Focus Hotel Premium Sopot ruszy 1 kwietnia 2018 roku

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *