Mercure Fashion Night by Mario Menezi już 8 marca w Krakowie

Już 8 marca odbędzie się kolejna odsłona wyjątkowego cyklu pokazów Mercure Fashion Night we wnętrzach hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Specjalnie zaprojektowaną na tę okazję kolekcję zaprezentuje ultrakobieca marka – Mario Menezi.  Galę poprowadzi dziennikarz Mateusz Hładki.

Mercure Fashion Night to cykl wydarzeń, które promują polskich projektantów poprzez łączenie mody ze sztuką użytkową i designem. Projekt obejmuje unikalne pokazy mody, a najbliższy z nich odbędzie się w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto we współpracy z atelier Mario Menezi.

Kolekcja, która zostanie zaprezentowana 8 marca podczas Mercure Fashion Night powstała specjalnie na tę okazję. Dedykowana jest kobietom poszukującym nowych doznań, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak również w życiu prywatnym. Składają się na nią 3 wyjątkowe, kobiece linie: business, koktajl oraz kreacje wieczorowe. Każda z nich pasuje do innej sfery życia, łącząc w sobie seksapil, romantyzm, najlepszej jakości tkaniny i nowoczesne wzornictwo – czytamy w komunikacie prasowym hotelu.

źródło: Mercure Kraków Stare Miasto

Maciej Bochyński dołączył do Sun & Snow

Następny »

Trwa remont hotelu Akwawit w Lesznie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *