Mazurskie Siedlisko Kruklin zaprasza na bieg sylwestrowy

siedliskoMazurskie Siedlisko Kruklin po raz kolejny zaprasza na przywitanie Nowego Roku 2015 w wyjątkowej atmosferze sportowej rywalizacji. W niedzielę, 28 grudnia 2014 r. odbędzie się tam II Mazurski Bieg Sylwestrowy.

Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą w Mazurskim Siedlisku Kruklin – malowniczym ośrodku, położonym wśród mazurskich jezior i lasów w pobliżu Giżycka. Biegacze będą mieli do pokonania trasę o długości 10 km, biegnącą pięknymi zakątkami lasów mazurskich, po terenach pięknego Siedliska, a także stadniny koni.

Jednym z elementów wyróżniających Mazurski Bieg Sylwestrowy od podobnych inicjatyw jest to, iż zawodnicy występują w kolorowych, oryginalnych, zabawnych i wyszukanych strojach. Uczestnicy poprzedniej edycji zawodów nie zawiedli zarówno pod względem kreatywności w doborze strojów, jak i pod względem frekwencji. W I Mazurskim Biegu Sylwestrowym udział wzięło prawie 120 biegaczy.

Ideą przyświecającą organizatorom zawodów jest przede wszystkim dobra zabawa i oryginalne przywitanie nowego roku w duchu sportowej rywalizacji.

źródło: informacja prasowa

Olsztyński Dyplomat dołącza do sieci Best Western

Następny »

Travelport laureatem Travolution Awards i Irish Travel Trade News Awards

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *