Martin Melzer będzie odpowiedzialny za komunikację i PR w sieci Carlson Rezidor

Martin Melzer obejmie nowo utworzone stanowisko regionalnego menadżera ds. komunikacji i PR w Europie Centralnej. Będzie odpowiedzialny za komunikację korporacyjną oraz działania public relations w 80 hotelach Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii,  a także Europie Południowo-Wschodniej.

Jego bezpośrednim przełożonym będzie regionalny wicedyrektor w Europie Centralnej. Melzer będzie prowadzić korporacyjne kampanie wizerunkowe w Europie Centralnej i doradzać hotelom w działaniach PR. Jego zadaniem będzie również umocnienie relacji z międzynarodowymi blogerami i liderami opinii.

Melzer rozpoczął przygodę z branżą hotelową w 2002 roku, odbywając praktykę w swoim rodzinnym mieście Stralsund w północnych Niemczech, a następnie kurs specjalisty hotelowego w pięciogwiazdkowym hotelu Tagernsee w Monachium. Po pracy na stanowisku asystenta zarządu, dyrektora sprzedaży i szefa projektu, Melzer dołączył do grupy hotelowej Carlson Rezidor w 2009 roku.

Współpracę rozpoczął jako marketing & PR manager w hotelu Radisson Blu w Hamburgu, gdzie był odpowiedzialny za marketing odnowionego hotelu pierwszej klasy. Już dwa lata później, w 2011 roku, objął stanowisko asystenta wicedyrektora na Europę Centralną. Jego zadaniem było również prowadzenie działań grupy w obszarze odpowiedzialnego biznesu – został trenerem odpowiedzialnego biznesu i poprowadził nagrodzoną inicjatywę na rzecz oszczędzania energii „Think Planet”.

W 2014 roku Melzer zajął się marketingiem w hotelach Park Inn by Radisson, wspierając strategiczny rozwój odnowionej marki we wszystkich krajach Europy Centralnej.

Polskie regiony promowane na EXPO w Mediolanie

Następny »

7 zasad dobrze funkcjonującej recepcji hotelowej

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *