Łukasz Kaszewski nowym dyrektorem generalnym hotelu MDM

Łukasz Kaszewski objął stanowisko dyrektora generalnego hotelu MDM. Od marca odpowiada za zarządzanie całym budynkiem przy placu Konstytucji 1, w którym mieści się Hotel MDM, Bar & Bistro UPSTAIRS, a także biuro zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena” i kilka innych lokali usługowych. Nowy dyrektor odpowiedzialny jest za wszystkie kwestie związane z zarządzaniem hotelem i personelem, a także za koordynację współpracy z najemcami budynku.

Łukasz Kaszewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Gastronomii Hotelarstwa i Turystyki. Pierwsze doświadczenia w hotelarstwie zdobywał w Wielkiej Brytanii jako pokojowy oraz inspektor. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę w grupie Hotele Warszawskie „Syrena” na stanowisku recepcjonisty w Polonia Palace Hotel. Po kilku miesiącach awansował na kierownika zmiany, a później zastępcę kierownika recepcji. Następnie przez kilka lat pracował na stanowisku kierownika ds. pokoi. Zanim otrzymał promocję na dyrektora generalnego Hotelu MDM przez ponad dwa lata sprawował funkcję zastępy dyrektora generalnego Polonia Palace Hotel – Pawła Lewtaka.

Głównym zadaniem nowego dyrektora jest bieżące zarządzanie obiektem, a także koordynacja prac remontowych związanych z rewitalizacją fasady elewacji budynku przy placu Konstytucji 1.

źródło: informacja prasowa

Hotel Aquarion w Zakopanem otwarty dla gości

Następny »

Hotel B&B Kraków Centrum otwarty dla gości

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *