Łukasz Dąbrowski w zarządzie HRS GROUP

Łukasz Dąbrowski, dotychczasowy dyrektor generalny HRS Polska od kwietnia br. obejmie funkcję wiceprezesa HRS GROUP odpowiedzialnego za produkt hotelowy.

Łukasz Dąbrowski obejmie od kwietnia 2015 roku stanowisko Senior Vice President Hotel Solutions, odpowiedzialnego za współpracę z partnerami hotelowymi HRS GROUP oraz stanie się nowym członkiem zarządu HRS GROUP. Zastąpi w ten sposób Johannesa Fahra, który po kilku latach pełnienia tej funkcji będzie kontynuował współpracę z HRS w charakterze doradcy strategicznego. W ramach nowych zadań  Łukasz Dąbrowski będzie odpowiadać za zarządzanie portfolio hotelowym, w którym znajduje się obecnie ponad  250 000 hoteli w 190 krajach.

– Niedawne otwarcia placówek w Tokyo i Nowym Jorku stanowią istotne kamienie milowe w globalnej ekspansji Grupy HRS. Z ogromnym entuzjazmem przyjmuję nowe wyzwanie i obowiązki – mówi Łukasz Dąbrowski, Senior Vice President Hotel Solutions HRS GROUP.

Łukasz Dąbrowski związany jest z HRS od pięciu lat. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora generalnego HRS Polska, odpowiedzialnego za region Europy Środkowej i Wschodniej. Łukasz Dąbrowski jest również twórcą centrum developerskiego IT Solutions w Warszawie, wspierającego rozwój systemów oraz infrastruktury informatycznej HRS GROUP. Przed rozpoczęciem współpracy z HRS Łukasz Dąbrowski przez kilkanaście lat związany był z siecią Marriott International w Polsce, Wielkiej Brytanii, Grecji i Francji, pełniąc funkcje dyrektora sprzedaży i marketingu.

źródło: HRS

Hotel Podklasztorze już wkrótce w barwach Best Western

Następny »

Ambitne plany inwestycyjne Grupy B&B

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *