LOT uruchamia usługę Bus&Fly

Już od 1 sierpnia będzie można „polecieć” LOT-em z Białegostoku, Kielc, Radomia, Lublina i Łodzi do ponad 40 miast na całym świecie. LOT jako pierwsza linia lotnicza w Polsce uruchamia specjalne linie autokarowe, które połączą centra pięciu miast z warszawskim lotniskiem, tak, by pasażerowie mogli komfortowo dotrzeć na rejsy europejskie i atlantyckie. Cała podróż odbywa się z jednym biletem w dłoni.

Bilety są już dostępne na stronie lot.com, poprzez aplikację mobilną oraz we wszystkich innych kanałach sprzedaży. LOT stał się tym samym pierwszy przewoźnikiem w Polsce oferującym tego typu usługę. Oferta Bus&Fly dotyczy wszystkich połączeń z siatki LOT-u. To oznacza, że pasażerowie rozpoczynający swoją podróż w jednym z pięciu polskich miast, mogą dotrzeć do ponad 40 destynacji, w tym na przykład klienci z Białegostoku i Lublina z krótką przesiadką mogą w ten sposób polecieć do Nowego Jorku, Chicago, Londynu, Frankfurtu, Madrytu, Brukseli czy Paryża.

Pasażerowie na każdym odcinku podróży mogą skorzystać z dokładnie takiego samego limitu bagażu, jaki obowiązuje na połączeniach lotniczych. Ze względu na pojemność autobusu, ograniczona będzie możliwość przewożenia jedynie niektórych bagaży wielkogabarytowych i niestandardowych, takich jak narty czy deski surfingowe.  Rodzice podróżujący z dziećmi natomiast bez problemu zabiorą ze sobą wózek dziecięcy.

Na wszystkich trasach obsługiwanych przez autobusy pasażerowie otrzymają bezpłatny dostęp do WiFi oraz magazynu pokładowego LOT-u Kaleidoscope.

Partnerem usługi jest BP Tours. Busy oznaczone logo LOT-u będą kursowały z centralnych punktów miast od 1 sierpnia z częstotliwością:

  • Białystok –  przystanek Biacomex – 1 kurs dziennie (czas podróży 3godz. 30min.)
  • Kielce –  przystanek ul. Żelazna 18, Świętokrzyskie Zrzeszenie Transportu i  Usług – 1 kurs dziennie (czas podróży 3godz. 15min.)
  • Lublin –  przystanek Al. Tysiąclecia 6, Dworzec Główny PKS – 1 kurs dziennie (czas podróży 3godz. 10min.)
  • Łódź –  przystanek Dworzec Łódź Kaliska – 6 kursów dziennie (czas podróży 1godz. 45min.)
  • Radom –  przystanek dworzec PKP ul. Beliny Prażmowskiego – 1 kurs dziennie (czas podróży 1godz. 40min.)

Z warszawskiego hubu korzysta coraz więcej pasażerów LOT-u, zarówno z Polski jak i całej Europy Środkowo-Wschodniej. LOT już zbudował unikalną ofertę, która jest najlepszą alternatywą dla dużych i zatłoczonych hubów w Europie. Na Lotnisku Chopina przesiadki są wygodne, łatwe i maksymalnie krótkie dzięki jednemu z najkrótszych tak zwanych „minimum connecting time, który w warszawskim porcie wynosi jedynie 30 minut.

fot. wikimedia

Design ma znaczenie dla gościa hotelowego

Następny »

Travelport przejmuje firmę Mobile Travel Technologies

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *