LOT oficjalnym partnerem serwisu CarTrawler

Polskie Linie Lotnicze LOT zostały oficjalnym partnerem serwisu CarTrawler pośredniczącego w wynajmie samochodów. Dzięki temu na stronie przewoźnika możemy teraz nie tylko kupić bilet na przelot, ale także wynająć samochód.

Współpraca z CarTrawler to znaczne ułatwienie dla turystów, którzy już na etapie zakupu biletu lotniczego mogą zaplanować dalszą część swojej podróży.

Serwis udostępnia oferty około 1300 wiodących i niezależnych firm wynajmujących samochody różnych modeli i marek, świadczących swoje usługi w obrębie 30 000 lotnisk w ponad 170 krajach.

– Dzięki współpracy pasażerowie mogą zaplanować podróż zgodnie ze swoimi preferencjami w prosty i wygodny sposób, rezerwując poszczególne jej elementy w jednym miejscu. Wprowadzenie oferty wynajmu samochodów to kolejny krok LOT-u, by stać się kompleksowym dostawcą usług związanych z podróżowaniem – mówi Magali Olive, Dyrektor ds. Dodatkowych Przychodów i Programów Lojalnościowych.

Wynajem samochodu za pośrednictwem serwisu CarTrawler to nie pierwsza usługa dodatkowa dostępna na stronie PLL LOT. Podczas rezerwacji biletu na przelot, pasażerowie mogą też wykupić ubezpieczenie lub zarezerwować pokój w hotelu. Wszystkie usługi świadczone są w ramach współpracy z zaufanymi partnerami.

oprac EM na podst. breakingtravelnews.com, fot. PLL LOT

Marketing hotelowy 2015 – szkolenie dla hotelarzy z Dolnego Śląska

Następny »

Eden Motel kusi pokojem Batmana

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *