LOT kusi rejsami krajowymi już od 60 zł

Na rejsach krajowych LOT wprowadził taryfę Economy Simple, to najprostsza taryfa pozwalającą podróżować z bagażem podręcznym nawet 50% taniej. Od ubiegłego roku taryfa LOT Economy Simple cieszy się już powodzeniem na trasach europejskich LOT-u.

W taryfie LOT Economy Simple można podróżować między Warszawą a wszystkimi portami w kraju, które znajdują się w siatce LOT-u. Najtańsze bilety zaczynają się już od 60 złotych za podróż w jedną stronę, dzięki czemu rejsy po kraju stają się jeszcze bardziej ekonomiczne. Bilet w tej taryfie należy zarezerwować z 60 dniowym wyprzedzeniem.

W ramach biletu w taryfie LOT Economy Simple pasażerowie mogą odprawić się on-line albo na lotnisku, natomiast na pokładzie otrzymają wodę i słodką przekąskę oraz gromadzą mile w programie lojalnościowym. Ta taryfa przygotowana jest głównie z myślą o osobach, które podróżują turystycznie i lubią krótkie wyjazdy weekendowe, na które zabierają tylko bagaż podręczny. W ramach LOT Economy Simple na lotach krajowych istnieje możliwość nadania bagażu rejestrowanego za niewielką dodatkową opłatą 54 złotych za odcinek podróży. We wszystkich wyższych taryfach klasy ekonomicznej bagaż rejestrowany pozostaje bezpłatny.

Od dziś LOT oferuje też jeszcze tańsze bilety w taryfie LOT Economy Simple na rejsach europejskich. Bilety w dwie strony już od 190 złotych można kupić na wybrane loty z co najmniej 90 dniowym wyprzedzeniem.

źródło: LOT, fot. wikimedia commons

W Szklarskiej Porębie powstanie Forest Ski Hotel & Resort

Następny »

Hotel Podklasztorze już wkrótce w barwach Best Western

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *