Live Aqua w Cancun – hotel tylko dla dorosłych?

Obecnie wiele hoteli, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom turystów, oferuje szereg atrakcji dla gości w każdym wieku. Okazuje się jednak, że na świecie nie brakuje obiektów, które otwierają swe podwoje wyłącznie dla dorosłych. Jednym z nim jest Hotel Live Aqua w Cancun w Meksyku.

Hotel Live Aqua zaprasza na wymarzone wakacje all inclusive. Luksusowy, pięciogwiazdkowy obiekt ma bezpośredni dostęp do plaży w Cancun, a ponadto dysponuje basenem z widokiem na Morze Karaibskie.

Turyści mogą wybierać spośród 371 stylowych pokoi z telewizorem, produktami do aromaterapii i uzupełnianym każdego dnia minibarem. Ale urlop all inclusive czeka też nasze kubki smakowe – w każdej z 9 restauracji, możemy skosztować potraw, z których słyną najróżniejsze zakątki świata, w tym dań kuchni meksykańskiej, europejskiej i azjatyckiej.

W Live Aqua znajdziemy także nowoczesne centrum SPA, które proponuje cały wachlarz zabiegów z zakresu hydroterapii i aromaterapii. Goście mogą również skusić się na masaż lub seans w łaźni parowej. Amatorzy aktywności mogą zadbać o formę w siłowni lub na zajęciach jogi, natomiast zainteresowani inną formą relaksu powinni odwiedzić co najmniej jeden z pięciu hotelowych barów.

Live Aqua ma być też idealnym miejscem na ślub lub miesiąc miodowy. Sakramentalne „tak” możemy powiedzieć na plaży, w ogrodzie lub na tarasie przy basenie, z którego roztacza się wspaniały widok na morze.

Jak widać, w ofercie obiektu trudno doszukiwać się czegokolwiek, poza alkoholem, co jest „dozwolone od lat 18”. Mimo to jest on przeznaczony tylko dla dorosłych. Podczas gdy w Polsce hotele prześcigają się w proponowaniu kolejnych atrakcji dla najmłodszych, w innych częściach świata nie jest to wcale takie oczywiste.

oprac. EM na podst. travelweekly.com, fot. liveaqua.com

Najciekawsze lodowe i śnieżne hotele w Europie

Następny »

Hilton Paris Opera otwarty po renowacji wartej 50 mln USD

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *