Letnia promocja w hotelach ibis

ibis promocjaWraz z pierwszymi dniami lata rodzina hoteli ibis zaprasza do skorzystania z oferty „ibis Summer”.

Letnia oferta to wyborna propozycja dla wszystkich tych, którzy planują wakacje, a jednocześnie dbają o swój budżet. Od pierwszych dni wakacji na stronie ibis.com goście mają możliwość rezerwacji pokoi w hotelach ibis, ibis Styles i ibis budget w bardzo atrakcyjnych cenach. W Polsce stawki zaczynają się już od 79zł za pokój!

Ta letnia promocja to bardzo ciekawa oferta dla turystów, którzy w komfortowych warunkach i za przystępną cenę chcą spędzić wakacyjne dni. W Polsce w akcji biorą udział 24 hotele rodziny ibis zlokalizowane w 12. polskich miastach. Goście, którzy chcą skorzystać z tej oferty, mogą już dziś dokonać rezerwacji na stronie ibis.com. Promocja trwa do 1 września br.

Unikalną zaletą oferty jest zarówno atrakcyjna cena, jak i imponująca liczba obiektów biorących udział w akcji, ponad 1000 hoteli na całym świecie.  W oparciu o sieć tych obiektów można więc precyzyjnie zaplanować wakacyjne podróże nie tylko po Polsce, ale zwiedzić, także wiele innych krajów.

Hotele ibis, ibis Styles i ibis budget to ekonomiczne marki, szczycące się najwyższym poziomem obsługi i komfortu w swoim segmencie. Łączy je prostota, wygoda i komfort, a także świetna relacja jakości do ceny. Hotele ibis dedykowane są klientom wymagającym pełnego produktu o jednolitym standardzie usług. Ibis budget jest przede wszystkim marką praktyczną i niezobowiązującą. Gwarantuje podstawowe wartości dla klientów, którzy oczekują niezależności i autentyczności. Hotele ibis Styles natomiast charakteryzuje wyjątkowy design i nowoczesność. Marka ta oferuje pobyt  w kolorowym i dynamicznym otoczeniu za przystępną cenę zawierającą pakiet „all inclusive”: pokój, śniadanie i dostęp do Internetu.

Promocja „ibis Summer” jest częścią międzynarodowej kampanii rodziny hoteli ibis. W Polsce wspiera ją kampania outdoorowa pod hasłem „Tego lata wydawaj mniej i podróżuj więcej”. Bilbordy znajdą się na wybranych dworcach kolejowych oraz na fasadach hoteli rodziny ibis. Dodatkowo w lobby i restauracjach goście znajdą materiały informacyjne o akcji. Kampania wspierana jest również przez działania reklamowe na stronach internetowych marek oraz w mediach społecznościowych. Wszystkie hotele biorące udział w promocji dostępne są na stronie ibis.com,  a także na stronach poszczególnych marek: ibishotels.com, ibisstyles.com i ibisbudget.com.

źródło: informacja prasowa

Modowa nawigacja dla hotelowego konsjerża

Następny »

Patrick Carabin dyrektorem hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *