Leader condo hoteli stawia na kobiety

mknoNowo otwartymi obiektami Zdrojowej Hotels zarządzają kobiety. Diune Hotel pod rządami Marty Kustosz jest już najlepiej ocenianym hotelem w Kołobrzegu. Nina Onufryk zarządza aż dwoma obiektami: kołobrzeskim Sand Hotel oraz położonym na klifie Boulevard Ustronie Morskie.

Wraz z poszerzaniem portfolio o kolejne inwestycje Zdrojowa Hotels równolegle zwiększa kadrę i aktualnie zatrudnia 400 pracowników. W czerwcu 2014 roku otwarte zostały dwa nadmorskie obiekty: Diune Hotel oraz Boulevard Ustronie Morskie.

Marta Kustosz dla Diune Hotel przeprowadziła się do Kołobrzegu i jako dyrektor odpowiada za każdy aspekt funkcjonowania obiektu. Goście niezwykle wysoko oceniają jakość usług oraz atmosferę panującą w hotelu, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach zadowolonych gości. Pracę w branży hotelarskiej zaczynała od sieci Accor, gdzie zajmowała się przede wszystkim rynkiem konferencyjnym. Następnie uczestniczyła w budowaniu strategii marketingowej, tworzeniu i opracowywaniu polityki cenowej dla hoteli biznesowych, jak również szkoleniach wewnętrznych dla poszczególnych działów. Przez ostatnie cztery lata pracowała jako manager hotelu biznesowego, który w tym czasie był jednym z najwyżej ocenianych obiektów tego typu we Wrocławiu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, posługuje się biegle językiem angielskim. Prywatnie lubi aktywny wypoczynek, którym próbuje zarażać innych, między innymi współtworząc stronę internetową zachęcającą do zdrowego trybu życia i ćwiczeń. Bierze udział w maratonach i półmaratonach. Uwielbia góry i piesze wędrówki.

Nina Onufryk przejęła stery stylowego Sand Hotel, który ma już ugruntowaną pozycję wśród odwiedzających Kołobrzeg. Jednocześnie prowadzi niepowtarzalny obiekt Boulevard Ustronie Morskie, w którym każdy z 48 apartamentów ma bezpośredni widok na Bałtyk. Przez ostatnie lata kierowała hotelami welleness na Pomorzu i Kaszubach, a z branżą turystyczną związana jest od 2000 roku. Przeszła wszystkie szczeble kariery, zaczynając od referenta w biurze podróży, a po kilku latach kierowała już całym biurem. Następnie zajmowała się marketingiem, aby potem zdobyte doświadczenie wykorzystać z powodzeniem w hotelarstwie. Studiowała prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, komunikuje się w języku niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Wolny czas poświęca swoim różnorodnym zainteresowaniom, do których należą: literatura faktu, podróżnicza, biografie i SF, żeglarstwo, jazda rowerem, muzyka, podróże oraz psy – zwłaszcza rasy bullmastiff.

źródło: informacja prasowa

Best Western International laureatem Business Travel News 2014

Następny »

W Warszawie powstała kawiarnia ekologiczna

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *