Lastminutowa aplikacja dla singli od HRS

Firma HRS, którą od ponad 5 lat oferuje polskim klientom możliwość rezerwacji hoteli online w Polsce i na świecie, już od dłuższego czasu obserwuje zjawisko rezerwacji hoteli „na ostatnią chwilę”.

Dzięki korzystaniu z aplikacji można nie tylko z łatwością zarezerwować miejsce w hotelu, ale także uzyskać co najmniej 30% zniżki na nocleg w tym samym dniu.

Głównym narzędziem wykorzystywanym do dokonywania rezerwacji przez osoby, które są w podróży, jest smartfon. W rezultacie, ponad połowa rezerwacji w HRS, za pośrednictwem urządzeń mobilnych (smarfonów i tabletów), dokonywana jest w dniu przyjazdu do hotelu. Bezpłatna aplikacja Hotels Now, dostępna na iPhona, nie tylko daje możliwość rezerwacji hoteli w ofercie last minute, ale również uzyskania dodatkowej zniżki – minimum 30%!

Specjalne oferty dostępne są w aplikacji Hotels Now codziennie od godziny 6:00 rano i można z nich korzystać aż do północy. Aplikacja dostępna jest w języku polskim i oferuje szeroki wybór hoteli w 46 europejskich miastach, w tym we Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Poprzez aplikację rezerwować można tylko pokoje jednoosobowe.

źródło: HRS

Hotel w Piotrkowie Trybunalskim w barwach Mercure

Następny »

Poszukiwany Młody Kreator Sztuki Kulinarnej

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *